Spodnie ocieplane damskie

Filtr  
Kategoria  
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.

OCIEPLANE SPODNIE DO OUTDOORU

Śnieg i twarde, zimne podłoże – na kontakt z tymi czynnikami najbardziej wystawione są outdoorowe spodnie. To nimi najczęściej ocieramy się o skały i w nich przysiadamy na siedziskach. Damskie ocieplane spodnie dostępne na Outdoorzy.pl będą doskonale izolować cię od chłodu i śniegu, abyś nie musiała niczym się martwić podczas swojej górskiej wyprawy czy pieszej wycieczki w mroźny dzień.

W większości modeli turystycznych spodni stosuje się ocieplenia syntetyczne. Do ich zalet zaliczamy stosunkowo niską wagę oraz dobre właściwości termoizolacyjne nawet w razie zamoczenia. A jak wiadomo, w przypadku spodni, znajdujących się zawsze blisko ziemi, warto być przygotowanym na taką ewentualność.

WYBÓR GÓRSKICH SPODNI Z OCIEPLENIEM

Solidne spodnie ocieplane dla kobiet charakteryzuje dobra termika i oddychalność materiału. Osłaniają przed wiatrem i mrozem, ale jednocześnie nie dopuszczają do przepocenia skóry. W tym aspekcie znakomicie sprawdzają się podszewki polarowe. Wykonane z szybkoschnących syntetycznych włókien, zapewniają przyjemne ciepło i skutecznie transportują nadwyżki wilgoci z dala od ciała.

Jeśli szukasz wygodnych spodni z ociepleniem, koniecznie zwróć uwagę na sposób, w jaki możesz je wyregulować. Znacząca część dostępnych modeli ma w pasie elastyczną gumę i zapięcie na guzik i/lub zamek. Niektóre damskie spodnie ocieplane mają również regulację nogawek w postaci rzepów i ściągaczy. Dzięki tym rozwiązaniom ciepło nie opuszcza wewnętrznej warstwy odzieży, za to środka nie przedostaje się chłodne powietrze. Nie do przecenienia jest również wodoodporność materiału czy zastosowanie membrany – dzięki nim przebywanie przez wiele godzin na śniegu, np. w ramach pracy czy uprawiania sportów zimowych, będzie o wiele zdrowsze i przyjemniejsze.

Zakup spodni kobiecych ocieplanych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama kobiecych spodni ocieplanych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Spodnie ocieplane dla kobiet zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie turystycznych spodni ocieplanych dla kobiet pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich outdoorowych spodni ocieplanych dla kobiet.

Bezpieczne zakupy kobiecych spodni ocieplanych

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych kobiecych spodni ocieplanych na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość kobiecych spodni ocieplanych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą górskich spodni ocieplanych dla kobiet i podaruj sobie komfort.

Tanie żeńskie spodnie ocieplane

Tanie ocieplane spodnie żeńskie dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę żeńskie ocieplane spodnie outdoorowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież kobieca, którą oferujemy, jest wybierana przez kobiety w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby  spodnie ocieplane dla kobiet były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa kobiecych spodni ocieplanych do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy kobiecych spodni ocieplanych

Wybierz sposób dostawy ocieplanych spodni dla kobiet w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki outdoorowych spodni ocieplanych dla kobiet szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z kobiecymi spodniami ocieplanymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania kobiecych spodni ocieplanych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty spodni ocieplanych dla kobiet

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych ocieplanych outdoorowych spodni dla kobiet. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanych do nas górskich spodni ocieplanych kobiecych:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę ze spodniami ocieplanymi dla kobiet wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje ocieplanych górskich spodni dla kobiet

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich turystycznych spodni ocieplanych kobiecych, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi outdoorowymi kobiecymi  spodniami wiatroszczelnymi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie żeńskie spodnie ocieplane poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu jest naprawiana, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe, turystyczne, spodnie ocieplane dla kobiet.

Wymiana spodni outdoorowych ocieplanych dla kobiet

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich spodni ocieplanych kobiecych, możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku żeńskie spodnie ocieplane nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi kobiecymi spodniami ocieplanymi. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za spodnie żeńskie ocieplane

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za spodnie ocieplane dla kobiet przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z kobiecymi spodniami ocieplanymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki żeńskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73