Rakiety śnieżne

Filtr  
Kategoria  
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.

Czym są rakiety śnieżne?

Gdy w górach ostro dosypie śniegu, wówczas przydają się rakiety śnieżne. Te przedmioty mocuje się na obuwiu, aby móc łatwiej poruszać się po śniegu. Rakiety śnieżne pozwalają rozłożyć ciężar ciała na większą powierzchnię. Wtedy zmniejsza się nacisk na śnieg, co pozwala chodzić po jego powierzchni bez znacznego zapadania się.

Jak są zbudowane rakiety śnieżne?

Tradycyjne rakiety śnieżne wyposażone były w drewnianą ramę, a na niej rozpięta była skórzana podeszwa. Współczesne rakiety na śnieg są podobnej budowy, ale ramę wykonuje się z metalu lub tworzywa sztucznego. Przód w rakietach śnieżnych jest wygięty do góry. Taka budowa pozwala na większe manewry. Rakiety mają wiązania - albo skórzane, albo zbudowane z pasków z materiału. Wiązania umożliwiają przytwierdzenie ich do obuwia. Budowa prawej i lewej rakiety różni się jedynie ułożeniem zapięcia - jedno znajduje się po lewej stronie, drugie po prawej.

Gdzie wykorzystasz rakiety śnieżne?

Rakiety śnieżnych można używać czysto rekreacyjnie. Jeśli lubisz chodzić po górach po świeżym i obfitym opadzie śniegu, będą idealne - nie będziesz się zapadać. Rakiety górskie są już dla bardziej zaawansowanych wędrowców, turystów i alpinistów. Posiadają raki, które sprawdzają się na stromych czy śliskich odcinkach. W rakietach można też biegać - przeznaczone są do tego rakiety śnieżne do biegania. Są one węższe i krótsze, wygodne i mniej ważą niż rakiety tradycyjne.

Zakup rakiet śnieżnych outdoorowych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych rakiet śnieżnych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Bardzo solidne rakiety śnieżne zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie rakiet śnieżnych dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły rakiet śnieżnych dla podróżujących.

Bezpieczne zakupy rakiet śnieżnych górskich

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów rakiet śnieżnych do wspinaczki górskiej na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich rakiet śnieżnych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych rakiet śnieżnych i podaruj sobie komfort.

Tanie rakiety śnieżne terenowe dla alpinistów

Tanie rakiety śnieżne dla alpinistów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe rakiety śnieżne na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Wysokiej jakości rakiety śnieżne na wspinaczki górskie, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze górskie rakiety śnieżne były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa turystycznych rakiet śnieżnych dla wędrowców górskich

Opcje dostawy rakiet śnieżnych dla alpinistów

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych rakiet śnieżnych w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki rakiet śnieżnych dla entuzjastów wspinaczki górskiej szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z solidnymi rakietami śnieżnymi dla alpinistów na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo rakiet śnieżnych dla turystów górskich. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty rakiet śnieżnych dla wędrowców górskich

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych górskich rakiet śnieżnych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu rakiet śnieżnych dla podróżników górskich:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z rakietami śnieżnymi do wspinaczki wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje rakiet śnieżnych turystycznych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich rakiet śnieżnych, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi rakietami śnieżnymi dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie rakiety śnieżne turystyczne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe outdoorowe rakiety śnieżne.

Wymiana podróżnych rakiet śnieżnych dla turystów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich turystycznych rakiet śnieżnych możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi rakietami śnieżnymi dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe rakiety śnieżne dla entuzjastów wspinaczki górskiej

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za turystyczne rakiety śnieżne przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z rakietami śnieżnymi dla turystów wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73