Płachty biwakowe, zadaszenia, parawany

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 11

na stronę
 1. NATUREHIKE Zadaszenie CLOUD MORAINE AWNING CANOPY 150D grey
  -30%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Zadaszenie CLOUD MORAINE AWNING CANOPY 150D grey Naturehike
  Cena regularna 559,00 zł Cena specjalna 389,00 zł
 2. NATUREHIKE Płachta biwakowa HEXAGONAL CANOPY grey green
  -25%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Płachta biwakowa HEXAGONAL CANOPY grey green Naturehike
  Cena regularna 561,00 zł Cena specjalna 419,00 zł
 3. NATUREHIKE Płachta biwakowa RHOMBUS CANOPY grey
  -14%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Płachta biwakowa RHOMBUS CANOPY grey Naturehike
  Cena regularna 174,00 zł Cena specjalna 149,00 zł
 4. FJORD NANSEN Zadaszenie ORK LIGHT
  -28%
  Rating:
  0%
  FJORD NANSEN Zadaszenie ORK LIGHT Fjord Nansen
  Cena regularna 499,00 zł Cena specjalna 359,00 zł
 5. COLEMAN Drzwi do wiaty FASTPITCH SHELTER XL SUNWALL DOOR
  -15%
  Rating:
  0%
  COLEMAN Drzwi do wiaty FASTPITCH SHELTER XL SUNWALL DOOR Coleman
  Cena regularna 329,00 zł Cena specjalna 279,65 zł
 6. NATUREHIKE Płachta biwakowa OXFORD 3-4os.
  -33%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Płachta biwakowa OXFORD 3-4os. Naturehike
  Od 40,00 zł
 7. NATUREHIKE Płachta biwakowa OXFORD 2os.
  -20%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Płachta biwakowa OXFORD 2os. Naturehike
  Od 35,00 zł
 8. NATUREHIKE Płachta SUNRISE HEXAGONAL
  -40%
  Ocena:
  100%
  NATUREHIKE Płachta SUNRISE HEXAGONAL Naturehike
  Od 155,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 11

na stronę

Zakup płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Biwakowe płachty, parawany i zadaszenia zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów.

Bezpieczne zakupy płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów 

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów i podaruj sobie komfort.

Tanie biwakowe płachty, parawany i zadaszenia 

Tanie biwakowe płachty, parawany i zadaszenia dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę biwakowe płachty, parawany i zadaszenia na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Lekkie biwakowe płachty, parawany i zadaszenia, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby biwakowe płachty, parawany i zadaszenia do namiotów były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa biwakowych płacht, zadaszeń i parawanów 

Opcje dostawy płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów.

Wybierz sposób dostawy płacht biwakowych do namiotów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki zadaszeń do namiotów szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z parawanami biwakowymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania parawanów kempingowych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów 

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z płachtami biwakowymi, zadaszeniami i parawanami wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów dla podróżników

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów outdoorowych, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi płachtami turystycznmi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie zadaszenia, płachty i parawany poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe zadaszenia, płachty i parawany dla turystów.

Wymiana płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów dla podróżujących  

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich lekkich płacht biwakowych, zadaszeń i parawanów możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku przedmioty nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi parawanami, zadaszeniami i płachtami biwakowymi. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za płachty biwakowe, zadaszenia i parawany

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za płachty biwakowe, zadaszenia i parawany przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z parawanami, zadaszeniami i płachtami biwakowymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73