Dostawa i czas realizacji

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Użytkownik ma możliwość wyboru sposobu dostarczenia przesyłki w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel Paczka do
549,99 zł
Paczka od
550,00 zł
Paczka
pobraniowa
Przybliżony
czas dostawy
Poczta Polska
Kurier Pocztex 48
16,49 PLN 0,00 PLN +0,00 PLN 48 h
Firma kurierska DHL

https://narzedzia.dhl.pl/images/dhl-logo.gif

20,99 PLN 0,00 PLN +0,00 PLN 24 h
InPost Paczkomaty* 14,99 PLN 0,00 PLN +0,00 PLN 24 h
InPost Kurier 14,99 PLN 0,00 PLN +0,00 PLN 24 h

* Nie wszystkie towary, ze względu na gabaryt, jesteśmy w stanie nadać kurierem InPost (przykłady rzeczy, które się nie mieszczą do paczkomatu: większość kijów, duże plecaki i namioty itp.). Jeżeli zostanie wybrana opcja InPost, a towar nie będzie się mieścił w paczkomacie, nasza obsługa się z Tobą skontaktuje.

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas przygotowania do wysyłki + czas jej dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.


Czas przygotowania do wysyłki

 • To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki ze sklepu.
 • Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana.
 • Zamówienia płatne przelewem lub za pobraniem, składane przez klientów, którzy już raz u nas kupowali, zaczynamy realizować natychmiast, gdy tylko do nas dotrą.
 • Zamówienia płatne przelewem elektronicznym zaczynamy realizować w chwili, gdy płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie, czyli maksymalnie na drugi dzień.
 • Termin, w którym zamówienie powinno być gotowe do wysłania, wyświetlamy, gdy kończysz składać zamówienie (na stronie "Podsumowanie" oraz "Przesyłka").
 • Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki całego zamówienia szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć namprzygotowanie produktu, na który trzeba czekać najdłużej.
 • Dlatego jeśli zależy Ci na czasie, podziel swoje zamówienie. Czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki podajemy na stronie każdego produktu ("wysyłamy w ciągu").


Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Każdy towar, który znajduje się w sklepie internetowym outdoorzy.pl, możesz zarezerwować i odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Towar będzie czekał na Ciebie przez 5 dni od chwili przygotowania paczki. Produkt możesz na miejscu obejrzeć, przymierzyć czy dopasować.

Jak zarezerwować produkty do odbioru osobistego?

Nic prostszego! Wystarczy, że w koszyku jako metodę dostawy wybierzesz odbiór osobisty. Zapraszamy do nas w momencie, gdy otrzymasz potwierdzenie mailowe, że towar jest gotowy do odbioru. Za zamówienie możesz zapłacić z góry bądź wybrać pobranie i opłacić je po przymierzeniu/obejrzeniu produktów.

Zapraszamy serdecznie!


Czas dostawy

Paczki na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu.

Możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania zamówienia. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy podajemy, licząc tylko dni robocze.

Szczegóły

Wysyłamy w ciągu 24 h
Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie. Prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili zamówienia. Prosimy bardzo dokładnie sprawdzić wszystkie dane, wypełniając formularz z zamówieniem - takie towary wysyłamy niemal natychmiast i może nie być już okazji, by wprowadzać zmiany. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy tego samego produktu, może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy, wtedy czas kompletowania paczki się wydłuży, o czym zawsze informujemy osobnym e-mailem.

Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy.

Wysyłamy w ciągu 6-8 dni
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie, a dostawca potrzebuje czasu, by go nam dostarczyć.

Towar na zamówienie, wysyłamy do 12 dni (towar sprowadzany na zamówienie)
To towar specjalny - nie możemy zadeklarować z góry, jak szybko go zdobędziemy. Często jest to towar, który na nasze życzenie dystrybutor sprowadza zza granicy lub towar niskonakładowy, który jest wydawany w większym nakładzie dopiero, gdy dystrybutor zbierze odpowiednią liczbę zamówień. Zakładamy, że jego sprowadzenie lub wyjaśnienie tego, czy i kiedy będzie dostępny, nie powinno potrwać dłużej niż 12 dni roboczych. Wraz z dostawcą dokładamy wszelkich starań, żeby stało się to szybciej. Może się jednak zdarzyć, że czas ten się wydłuży. Sporadycznie może się także okazać, że zdobycie tego towaru będzie w ogóle niemożliwe, jeśli w tym czasie dostawca wycofał się z jego sprzedaży. Taki towar po jakimś czasie może wrócić do oferty, jeśli znów pojawi się szansa na jego sprowadzenie. Z uwagi na nieokreślony czas oczekiwania na towar sprowadzany na zamówienie sugerujemy nie łączyć go w jednym zamówieniu z innymi towarami.

Towar niedostępny
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Pozostaje liczyć na wznowienie. Czasem pojedyncze egzemplarze mogą zwrócić klienci. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Ograniczenie obszaru dostawy

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do krajów:

 1. Germany - Niemcy
 2. Austria - Austria
 3. Belgium - Belgia
 4. Spain - Hiszpania
 5. Finland - Finlandia
 6. France - Francja
 7. Greece - Grecja
 8. Italy - Włochy
 9. Luxemburg - Luksemburg
 10. Netherlands - Holandia
 11. Portugal - Portugalia
 12. UK - Wielka Brytania
 13. Sweden - Szwecja
 14. Switzerland - Szwajcaria
 15. Denmark - Dania
 16. Norway - Norwegia
 17. Ireland - Irlandia
 18. Romania - Rumunia
 19. Slovakia - Słowacja
 20. Croatia - Chorwacja
 21. Estonia - Estonia
 22. Latvia - Łotwa
 23. Lithuania - Litwa
 24. Hungary - Węgry
 25. Serbia - Serbia
 26. Slovenia - Słowenia
 27. Bulgaria - Bułgaria
 28. Poland - Polska
 29. Czech Republic - Czechy