Obuwie damskie

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 9

na stronę
 1. Rating:
  0%
  ON RUNNING Buty damskie CLOUDSURFER WOMAN ON Running
  Od 699,00 zł
 2. Rating:
  0%
  ON RUNNING Buty biegowe damskie CLOUDACE WOMAN ON Running
  Od 879,00 zł
 3. SCARPA Buty damskie RUSH WOMAN
  -30%
  Rating:
  0%
  SCARPA Buty damskie RUSH WOMAN Scarpa
  Od 399,70 zł
 4. Rating:
  0%
  ON Buty damskie CLOUD WATERPROOF ON Running
  Od 699,00 zł
 5. Rating:
  0%
  ON Buty biegowe damskie CLOUDSWIFT ON Running
  Od 699,00 zł
 6. Rating:
  0%
  ON Buty biegowe damskie CLOUDSTRATUS ON Running
  Od 799,00 zł
 7. Rating:
  0%
  ON Buty biegowe damskie CLOUDVENTURE ON Running
  Od 699,00 zł
 8. Rating:
  0%
  ON Buty biegowe damskie CLOUDVENTURE PEAK ON Running
  Od 749,00 zł
 9. Rating:
  0%
  ON Buty biegowe damskie CLOUDVENTURE WATERPROOF ON Running
  Od 799,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 9

na stronę

Zakup butów do biegania dla kobiet w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama butów do biegania kobiecych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Sportowe buty do biegania dla kobiet zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie treningowych butów do biegania dla kobiet pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły outdoorowych kobiecych butów do biegania.

Bezpieczne zakupy kobiecych butów do biegania dla biegaczy   

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych butów do biegania dla kobiet na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość sportowych kobiecych butów do biegania to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą kobiecych butów do biegania dla biegaczy i podaruj sobie komfort.

Tanie obuwie treningowe do biegania dla kobiet

Tanie kobiece obuwie do biegania dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę sportowe obuwie do biegania dla kobiet na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież kobieca, którą oferujemy, jest wybierana przez Panie w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby obuwie sportowe dla kobiet były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa biegowych kobiecych butów do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy lekkich butów do biegania dla kobiet.

Wybierz sposób dostawy wygodnych butów do biegania kobiecych w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki outdoorowych kobiecych butów do biegania szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z obuwiem sportowym do biegania dla kobiet na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania outdoorowych butów do biegania dla pań. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty terenowych kobiecych butów do biegania 

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych kobiecych butów do biegania. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu butów do biegania dla pań:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z turystycznymi butami sportowymi dla kobiet wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje outdoorowych butów do biegania dla pań

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich outdoorowych butów do biegania dla kobiet, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi biegowymi butami żeńskimi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie kobiece buty do biegania poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe obuwie do biegania dla kobiet.

Wymiana butów sportowych dla kobiet

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich kobiecych outdoorowych butów do biegania, możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku kobiece buty terenowe do biegania nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi żeńskimi butami do biegania dla sportowców. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe buty do biegania dla kobiet

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za sportowe buty do biegania dla pań przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z sportowymi butami do biegania dla kobiet wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki kobiecej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73