Adaptery i przejściówki

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 6

na stronę
 1. SEA TO SUMMIT Adapter Travel Adaptor Australia
  -33%
  Rating:
  0%
  SEA TO SUMMIT Adapter Travel Adaptor Australia Sea To Summit
  Cena regularna 44,99 zł Cena specjalna 29,99 zł
 2. SEA TO SUMMIT Adapter TRAVEL ADAPTOR EUROPE
  -50%
  Rating:
  0%
  SEA TO SUMMIT Adapter TRAVEL ADAPTOR EUROPE Sea To Summit
  Cena regularna 39,90 zł Cena specjalna 19,99 zł
 3. LIFEVENTURE Adapter EUROPEAN TRAVEL ADAPTOR
  -33%
  Rating:
  0%
  LIFEVENTURE Adapter EUROPEAN TRAVEL ADAPTOR Lifeventure
  Cena regularna 42,99 zł Cena specjalna 28,99 zł
 4. LIFEVENTURE Adapter US ADAPTOR + USB
  -35%
  Rating:
  0%
  LIFEVENTURE Adapter US ADAPTOR + USB Lifeventure
  Cena regularna 109,99 zł Cena specjalna 71,99 zł
 5. LIFEVENTURE Adapter EUROPEAN ADAPTOR + USB
  -35%
  Rating:
  0%
  LIFEVENTURE Adapter EUROPEAN ADAPTOR + USB Lifeventure
  Cena regularna 109,99 zł Cena specjalna 70,99 zł
 6. SEA TO SUMMIT Adapter TRAVEL ADAPTOR
  -20%
  Rating:
  0%
  SEA TO SUMMIT Adapter TRAVEL ADAPTOR Sea To Summit
  Cena regularna 39,90 zł Od 31,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 6

na stronę

Zakup przejściówek i adapterów podróżnych dla podróżników w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama podróżniczych przejściówek i adapterów dla turystów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Outdoorowe przejściówki i adaptery dla podróżujących zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie przejściówki i adaptery turystyczne dla podróżników pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły przejściówek i adapterów dla wędrowców.

Bezpieczne zakupy przejściówek i adapterów outdoorowych dla turystów

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów przejściówek i adapterów dla podróżnika na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość przejściówek i adapterów dla wędrowców to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą osprzętu turystycznego i podaruj sobie komfort.

Tanie outdoorowe przejściówki i adaptery dla turystów

Tanie wyposażenie podróżnika dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wyprawowe przejściówki i adaptery na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Przejściówki i adaptery dla wędrowców, które oferujemy, są wybierane przez Panów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby przejściówki i adaptery turystyczne były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa przejściówek i adapterów dla podróżników 

Opcje dostawy przejściówek i adapterów dla wędrowców.

Wybierz sposób dostawy przejściówek i adapterów podróżniczych w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki campingowych przejściówek i adapterów dla turystów szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z outdoorowymi przejściówkami i adapterami podróżniczymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania outdoorowych turystycznych przejściówek i adapterów dla podróżników. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty terenowych przejściówek i adapterów dla podróżników

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych biwakowych przejściówek i adapterów. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu przejściówek i adapterów podróżnych:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z przejściówkami i adapterami outdoorowymi na biwak lub camping wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje przejściówek i adapterów podróżnych dla turystów

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich przejściówek i adapterów turystycznych, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi przejściówkami i adapterami outdoorowymi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie przejściówki i adaptery podróżne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe przejściówki i adaptery turystyczne.

Wymiana podróżnych przejściówek i adapterów outdoorowych 

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich przejściówek i adapterów dla podróżnych możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku przejściówki i adaptery turystyczne nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi podróżnymi przejściówkami i adapterami dla podróżników. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za przejściówki i adaptery dla wędrowców 

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za przejściówki i adaptery dla podróżnika przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z przejściówkami i adapterami turystycznymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73