Wiosła

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 8

na stronę
 1. SEVYLOR Wiosła AV 150
  -25%
  Rating:
  0%
  SEVYLOR Wiosła AV 150 Sevylor
  Cena regularna 150,00 zł Cena specjalna 112,99 zł
 2. COLEMAN Pompka QUICKPUMP 12V
  -26%
  Ocena:
  100%
  COLEMAN Pompka QUICKPUMP 12V Coleman
  Cena regularna 190,00 zł Cena specjalna 139,99 zł
 3. FJORD NANSEN Worek wodoodporny KAJ BAG 70
  -28%
  Rating:
  0%
  FJORD NANSEN Worek wodoodporny KAJ BAG 70 Fjord Nansen
  Cena regularna 109,99 zł Cena specjalna 79,00 zł
 4. FJORD NANSEN Worek wodoodporny KAJ BAG 50
  -20%
  Ocena:
  100%
  FJORD NANSEN Worek wodoodporny KAJ BAG 50 Fjord Nansen
  Cena regularna 89,99 zł Cena specjalna 71,99 zł
 5. SEVYLOR Wiosło K-COMPACT 230
  -25%
  Rating:
  0%
  SEVYLOR Wiosło K-COMPACT 230 Sevylor
  Cena regularna 260,00 zł Cena specjalna 195,00 zł
 6. FJORD NANSEN Worek wodoodporny KAJ BAG 10
  -20%
  Rating:
  0%
  FJORD NANSEN Worek wodoodporny KAJ BAG 10 Fjord Nansen
  Cena regularna 59,99 zł Cena specjalna 47,99 zł
 7. SEVYLOR Wiosło K-PRO 220
  -19%
  Rating:
  0%
  SEVYLOR Wiosło K-PRO 220 Sevylor
  Cena regularna 340,00 zł Cena specjalna 273,99 zł
 8. SEVYLOR Wiosło KB HOBBY 250
  -25%
  Rating:
  0%
  SEVYLOR Wiosło KB HOBBY 250 Sevylor
  Cena regularna 190,00 zł Cena specjalna 142,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 8

na stronę

Zakup wioseł outdoorowych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych wioseł. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Bardzo solidne wiosła zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie wioseł dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wioseł dla podróżujących.

Bezpieczne zakupy wioseł do łodzi i kajaków

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów wioseł do pontonów na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich wioseł to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych wioseł i podaruj sobie komfort.

Tanie wiosła pontonowe dla wędkarzy

Tanie wiosła dla miłośników wędkarstwa dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe wiosła na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Wysokiej jakości wiosła do pontonów górskich, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wiosła były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa turystycznych wioseł do kajaków

Opcje dostawy wioseł dla wędkarzy

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych wioseł w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki wioseł do łódek szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z solidnymi wiosłami dla wędkarzy na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo wioseł dla kajakarzy. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty wioseł dla sportowców

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych wioseł do kajaków. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu wioseł dla podróżników:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z pontonowymi wiosłami wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje wioseł do łodzi

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich wioseł do łódek, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi wiosłami dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie wiosła turystyczne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe outdoorowe wiosła do kajaków.

Wymiana podróżnych wioseł dla turystów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich turystycznych wioseł kajakowych możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi wiosłami pontonowymi dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe wiosła turystyczne

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za turystyczne wiosła przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z wiosłami dla turystów wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73