Kurtki 3w1 damskie

Filtr  
Kategoria  
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.

UNIWERSALNE KURTKI DAMSKIE 3 W 1

Najskuteczniejszym sposobem na ochronę przed zmienną pogodą jest ubiór warstwowy. Dlatego na trekkingach i wyprawach górskich z pewnością przyda ci się wszechstronna damska kurtka 3 w 1. To gwarancja komfortu cieplnego i nieograniczonej ochrony przed wiatrem, ulewą czy śnieżycą. Solidnie wykonana damska kurtka typu 3 w 1 sprawdzi się zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wędrowczyń. Dzięki niej nie będziesz musiała tracić czasu na szukanie optymalnej kombinacji warstw górskich ubrań różnych marek. W sklepie Outdoorzy.pl odnajdziesz wytrzymałe i niedrogie modele kurtek damskich 3 w 1 w rozmaitych konfiguracjach.

3 KLIMATY, 2 KURTKI, 1 ZAKUP

Określenie “3 w 1” stosowane do outdoorowych kurtek damskich w rzeczywistości oznacza 2 kurtki, które dzięki specjalnej łączonej konstrukcji sprawdzą się w 3 różnych scenariuszach pogodowych. Można je nosić osobno lub połączyć za pomocą systemu zip-in. Zewnętrzną warstwę stanowi zwykle przeciwdeszczowa kurtka membranowa, pokryta hydrofobową powłoką, czasami także ocieplana. To pierwsza i najważniejsza bariera przed wszelką wilgocią, deszczem i śniegiem. Z powodzeniem możesz nosić ją samodzielnie w wilgotne, acz ciepłe dni. Z kolei główną funkcją wewnętrznej warstwy jest doskonała izolacja – może być to kurtka polarowa lub pikowana, która osłania ciała przed wiatrem i przymrozkami. Sprawdzi się solo podczas spacerów w chłodnym i suchym klimacie. A gdy potrzebujesz najwyższego stopnia ochrony przed warunkami atmosferycznymi, szybko i wygodnie połączysz i założysz obie warstwy. Zobacz najlepsze damskie kurtki 3 w 1 na Outdoorzy.pl i nie daj się stłamsić pogodzie!

Zakup kurtek 3 w 1 dla kobiet w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama kobiecych kurtek 3 w 1. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Kurtki 3 w 1 zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie kurtek żeńskich 3 w 1 pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich kurtek 3 w 1.

Bezpieczne zakupy kurtek 3 w 1 dla pań

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów kurtek kobiecych 3 w 1 na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość kurtek 3 w 1 to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą kurtek żeńskich 3 w 1 i podaruj sobie komfort.

Tanie kurtki 3 w 1 dla kobiet

Tanie kurtki kobiece 3 w 1 dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły kurtek 3 w 1,wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortową i przygotowaną na każdą pogodę żeńską kurtkę 3 w 1 na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież kobiecą, którą oferujemy, jest wybierana przez kobiety w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby kurtki 3 w 1 były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa kurtek 3 w 1 dla kobiet do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy kurtki 3 w 1

Wybierz sposób dostawy kurtek 3 w 1 dla kobiet w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki kurtek 3 w 1 dla kobiet szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z kobiecymi kurtkami 3 w 1 na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania kurtki kobiecej 3 w 1. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty kurtek 3 w 1 dla pań

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych kurtek 3 w 1 dla żeńskich. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanych do nas kurtek kobiecych 3 w 1:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z kurtką 3 w 1 dla pań wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje kurtek kobiecych 3 w 1

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swojej kurtki 3 w 1, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupioną kobiecą kurtką 3 w 1.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie kurtka kobieca 3 w 1 jest poddawana opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu jest naprawiana, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowa, komfortową kurtkę żeńską.

Wymiana kurtki żeńskiej 3 w 1

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swojej kurtki 3 w 1, możesz wymienić ja na nową. W takim przypadku kurtka 3 w 1 kobieca nie powinna mieć śladów użytkowania, ale też powinna posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupioną żeńską kurtką 3 w 1. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za kurtki 3 w 1 dla kobiet

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za kurtkę 3 w 1 dla kobiet przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z kurtką kobiecą 3 w 1 wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73