Ładowarki solarne i powerbanki

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę
 1. FLEXSOLAR Panel solarny FLEXIBLE SOLAR CHARGER 10W
  -47%
  Rating:
  0%
  FLEXSOLAR Panel solarny FLEXIBLE SOLAR CHARGER 10W Flexsolar
  Cena regularna 429,00 zł Cena specjalna 225,99 zł
 2. XTORM Powerbank PORTABLE POWER SOCKET 70W 19200 mAh
  -15%
  Rating:
  0%
  XTORM Powerbank PORTABLE POWER SOCKET 70W 19200 mAh Xtorm
  Cena regularna 849,00 zł Cena specjalna 721,99 zł
 3. SUNEN Ładowarka solarna ES-5 18W USB 5V 2.1A
  -26%
  Rating:
  0%
  SUNEN Ładowarka solarna ES-5 18W USB 5V 2.1A Sunen
  Cena regularna 349,00 zł Cena specjalna 256,99 zł
 4. SUNEN Ładowarka solarna ES-6 9W USB 5V 1.8A
  -26%
  Ocena:
  100%
  SUNEN Ładowarka solarna ES-6 9W USB 5V 1.8A Sunen
  Cena regularna 239,00 zł Cena specjalna 175,99 zł
 5. FENIX Ładowarka sieciowa ARE-A2
  -23%
  Ocena:
  100%
  FENIX Ładowarka sieciowa ARE-A2 Fenix
  Cena regularna 119,00 zł Cena specjalna 91,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę

Zakup outdoorowych ładowarek solarnych i powerbanków w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych ładowarek solarnych i powerbanków biwakowych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Ładowarki solarne i powerbanki dla turystów zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie ładowarek solarnych i powerbanków biwakowych dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły ładowarek solarnych i powerbanków dla podróżujących.

Bezpieczne zakupy terenowych ładowarek solarnych i powerbanków  

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów ładowarek solarnych i powerbanków do bushcraftu na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich ładowarek solarnych i powerbanków biwakowych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych ładowarek solarnych i powerbanków outdoorowych i podaruj sobie komfort.

Tanie ładowarki solarne i powerbanki dla bushcraftowców

Tanie ładowarki solarne i powerbanki dla alpinistów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe ładowarki solarne i powerbanki biwakowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Ładowarki solarne i powerbanki na wspinaczki górskie, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze górskie ładowarki solarne i powerbanki na leśne wyprawy były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa turystycznych ładowarek solarnych i powerbanków na wyprawy do lasu

Opcje dostawy ładowarek solarnych i powerbanków dla wędrowców

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych ładowarek solarnych i powerbanków na wyprawy górskie w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki ładowarek solarnych i powerbanków dla bushcraftowców szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z ładowarkami solarnymi i powerbankami dla alpinistów na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo ładowarek solarnych i powerbanków dla turystów. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty ładowarek solarnych i powerbanków dla wędrowców górskich

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych biwakowych ładowarek solarnych i powerbanków. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu ładowarek solarnych i powerbanków dla podróżników:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z bushcraftowymi ładowarkami solarnymi i powerbankami biwakowymi wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje ładowarek solarnych i powerbanków outdoorowych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich ładowarek solarnych i powerbanków dla turystów, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi ładowarkami solarnymi i powerbankami biwakowymi dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie ładowarki solarne i powerbanki biwakowe poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe  ładowarki solarne i powerbanki biwakowe.

Wymiana podróżnych ładowarek solarnych i powerbanków dla turystów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich turystycznych ładowarek solarnych i powerbanków możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi ładowarek solarnych i powerbanków biwakowych dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe ładowarki solarne i powerbanki na leśne wędrówki

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za terenowe ładowarki solarne i powerbanki przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z ładowarkami solarnymi i powerbankami dla turystów wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73