Akcesoria do czekanów

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 12

na stronę
 1. BLUE ICE Osłona na czekan PICK/ADZE PROTECTOR blue
  -30%
  Rating:
  0%
  BLUE ICE Osłona na czekan PICK/ADZE PROTECTOR blue Blue Ice
  Cena regularna 56,99 zł Cena specjalna 39,99 zł
 2. BLUE ICE Osłona na czekan SPIKE PROTECTOR blue
  -29%
  Ocena:
  100%
  BLUE ICE Osłona na czekan SPIKE PROTECTOR blue Blue Ice
  Cena regularna 37,99 zł Cena specjalna 26,99 zł
 3. BLUE ICE Osłona na czekan PICK PROTECTOR blue
  -16%
  Rating:
  0%
  BLUE ICE Osłona na czekan PICK PROTECTOR blue Blue Ice
  Cena regularna 42,99 zł Cena specjalna 35,99 zł
 4. BLUE ICE Lonża do czekana HYDRA LEASH blue
  -15%
  Rating:
  0%
  BLUE ICE Lonża do czekana HYDRA LEASH blue Blue Ice
  Cena regularna 259,99 zł Cena specjalna 219,99 zł
 5. SALEWA Taśma do czekana LEASH black
  -26%
  Ocena:
  100%
  SALEWA Taśma do czekana LEASH black Salewa
  Cena regularna 99,90 zł Cena specjalna 73,99 zł
 6. BLACK DIAMOND Lonża do czekana COBRA/VIPER ANDROID LEASH
  -64%
  Rating:
  0%
  BLACK DIAMOND Lonża do czekana COBRA/VIPER ANDROID LEASH Black Diamond
  Cena regularna 259,00 zł Cena specjalna 91,99 zł
 7. CLIMBING TECHNOLOGY Griprest CHANGE OVER
  -77%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY Griprest CHANGE OVER Climbing Technology
  Cena regularna 89,99 zł Cena specjalna 20,99 zł
 8. BLACK DIAMOND Pętla do czekana LOCKDOWN LEASH
  -35%
  Ocena:
  100%
  BLACK DIAMOND Pętla do czekana LOCKDOWN LEASH Black Diamond
  Cena regularna 99,00 zł Cena specjalna 63,99 zł
 9. CLIMBING TECHNOLOGY Osłona na czekan HEAD COVER
  -28%
  Ocena:
  100%
  CLIMBING TECHNOLOGY Osłona na czekan HEAD COVER Climbing Technology
  Cena regularna 57,99 zł Cena specjalna 41,99 zł
 10. CLIMBING TECHNOLOGY Pętla nadgarstkowa DRAG TOUR
  -30%
  Ocena:
  100%
  CLIMBING TECHNOLOGY Pętla nadgarstkowa DRAG TOUR Climbing Technology
  Cena regularna 79,99 zł Cena specjalna 55,99 zł
 11. CLIMBING TECHNOLOGY Osłona na czekan PICK COVER
  -60%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY Osłona na czekan PICK COVER Climbing Technology
  Cena regularna 52,99 zł Cena specjalna 20,99 zł
 12. PETZL Pętla nadgarstkowa LINKIN
  -25%
  Ocena:
  100%
  PETZL Pętla nadgarstkowa LINKIN Petzl
  Cena regularna 69,00 zł Cena specjalna 51,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 12

na stronę

Zimowe wyprawy z akcesoriami do czekanów

Góry zimą potrafią zapierać dech w piersiach. Aby każda wyprawa zimą w góry wysokie była bezpieczna, ważny jest odpowiedni sprzęt. Dobrze dobrane akcesoria do czekanów, odpowiednia odzież i plecak powinny się znaleźć w podstawowym wyposażeniu każdego śmiałka. Akcesoria do czekanów uzupełniają ekwipunek alpinistów i nie tylko.

Jakie są zadania akcesoriów do czekanów?

Akcesoria do czekanów wybiera się po to, by wspinaczka i wędrówki były jeszcze bezpieczniejsze. Zabezpieczają ostrze czekana przed zniszczeniem, a także plecak i odzież przed powstaniem dziur, chronią to narzędzie przed zgubieniem czy też zapewniają dobre trzymanie się czekana w nierównościach i małych występach. Dzięki akcesoriom mniej wprawni wspinacze pewniej trzymają czekan w dłoni i skuteczniej osadzają go w skałach, lodzie czy śniegu.

Akcesoria do czekanów - które wybrać

Jeśli planujesz wyprawę na dużej wysokości i kupujesz swój pierwszy czekan i akcesoria do niego, dobierz go do odpowiedniej aktywności. Uniwersalne akcesoria do czekanów pasują do wielu modeli. Ale lepiej się upewnić, gdy masz wątpliwości, czy dana rzecz jest kompatybilna z czekanem danej marki. Dodatkowy sprzęt do czekana to lepszy stan psychiczny wędrowca i wspinacza. Kupując akcesoria do czekanów, takie jak osłona grota, ostrza i łopatki, dodatkowe pętle czy lonże czy, zyskujesz pewność, że czekan dłużej ci posłuży, nie zniszczy twojego innego sprzętu i że nie zgubisz go w trakcie wspinaczki.

Zakup akcesoriów do czekanów outdoorowych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych akcesoriów do czekanów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Bardzo solidne akcesoria do czekanów zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie akcesoriów do czekanów dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły akcesoriów do czekanów dla podróżujących.

Bezpieczne zakupy akcesoriów do czekanów górskich

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów akcesoriów do czekanów do wspinaczki górskiej na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich akcesoriów do czekanów to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych akcesoriów do czekanów i podaruj sobie komfort.

Tanie akcesoria do czekanów terenowe dla alpinistów

Tanie akcesoria do czekanów dla alpinistów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe akcesoria do czekanów na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Wysokiej jakości akcesoria do czekanów na wspinaczki górskie, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze górskie akcesoria do czekanów były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa turystycznych akcesoriów do czekanów dla wędrowców górskich

Opcje dostawy akcesoriów do czekanów dla alpinistów

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych akcesoriów do czekanów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki akcesoriów do czekanów dla entuzjastów wspinaczki górskiej szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z solidnymi akcesoriami do akcesoriów do czekanów dla alpinistów na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo akcesoriów do czekanów dla turystów górskich. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty akcesoriów do czekanów dla wędrowców górskich

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych górskich akcesoriów do czekanów. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu akcesoriów do czekanów dla podróżników górskich:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z akcesoriami do akcesoriów do czekanów do wspinaczki wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje akcesoriów do czekanów turystycznych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich akcesoriów do czekanów, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi akcesoriami do akcesoriów do czekanów dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie akcesoria do czekanów turystyczne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe outdoorowe akcesoria do czekanów.

Wymiana podróżnych akcesoriów do czekanów dla turystów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich turystycznych akcesoriów do czekanów możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi akcesoriami do akcesoriów do czekanów dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe akcesoria do czekanów dla entuzjastów wspinaczki górskiej

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za turystyczne akcesoria do czekanów przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z akcesoriów do czekanów dla turystów wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73