Szpilki

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę
 1. ROCKLAND Szpilki namiotowe HEXAGON 6 szt.
  -63%
  Rating:
  0%
  ROCKLAND Szpilki namiotowe HEXAGON 6 szt. Rockland
  Cena regularna 54,99 zł Cena specjalna 20,46 zł
 2. ROCKLAND Śledzie namiotowe REFLECTIVE PEGS 6 szt.
  -20%
  Rating:
  0%
  ROCKLAND Śledzie namiotowe REFLECTIVE PEGS 6 szt. Rockland
  Cena regularna 39,99 zł Cena specjalna 31,99 zł
 3. NATUREHIKE Śledzie do namiotu MITSUBISHI PEG LARGE 25 cm 4 szt.
  -35%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Śledzie do namiotu MITSUBISHI PEG LARGE 25 cm 4 szt. Naturehike
  Cena regularna 44,99 zł Od 29,24 zł
 4. ROCKLAND Szpilki namiotowe
  -49%
  Rating:
  0%
  ROCKLAND Szpilki namiotowe Rockland
  Cena regularna 24,99 zł Od 12,86 zł
 5. EASY CAMP Stalowe szpilki STEEL PEG
  -46%
  Rating:
  0%
  EASY CAMP Stalowe szpilki STEEL PEG Easy Camp
  Cena regularna 25,99 zł Od 14,11 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę

Zakup szpilek do namiotów w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama szpilek do namiotów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Szpilki namiotowe zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie szpilek do namiotów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły szpilek do namiotów.

Bezpieczne zakupy szpilek do namiotów 

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów szpilek do namiotów na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość szpilek do namiotów to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą szpilek do namiotów i podaruj sobie komfort.

Tanie turystyczne szpilki do namiotów 

Tanie szpilki do namiotów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę szpilek do namiotów na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Szpilki do namiotów, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby szpilek do namiotów były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa szpilek do namiotów turystycznych 

Opcje dostawy szpilek do namiotów outdoorowych.

Wybierz sposób dostawy szpilek do namiotów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki szpilek do namiotów szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z szpilkimi do namiotów deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania szpilek do namiotów. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty szpilek do namiotów turystycznych 

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych szpilek do namiotów outdoorowych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu szpilek do namiotów:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z szpilkimi do namiotów wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje szpilek do namiotów

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich szpilek do namiotów, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi szpilkimi do namiotów.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie szpilki do namiotów poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe szpilki do namiotów.

Wymiana szpilek do namiotów turystycznych  

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich szpilek do namiotów dla podróżujących możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku przedmioty nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi szpilkimi do namiotów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za szpilki do namiotów turystycznych

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za namiotowe szpilki przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z szpilkimi namiotowymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73