Jak zmienić lub anulować zamówienie?

Jeśli chcesz anulować zamówienie lub coś w nim zmienić, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Zmiany w zamówieniach przyjmujemy do godziny 12.00 – po tym czasie paczki są wydawane przewoźnikowi.

Jak sprawdzić status zamówienia?

Informacje o zmianach statusu zamówienia wysyłamy na podany w zamówieniu adres e-mail. Możesz także sprawdzić stan realizacji zamówienia na swoim koncie użytkownika.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia staramy się wysyłać w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (jeśli produkt jest na magazynie) lub od otrzymania towaru od naszego stałego dostawcy (czas wysyłki może wynosić do 5 dni).

Przybliżony czas realizacji możesz sprawdzić na karcie produktu, w koszyku i podczas składania zamówienia.
Czytaj więcej

Czy mogę złożyć zamówienie bez rejestracji?

Nie musisz się rejestrować, aby złożyć zamówienie na Outdoorzy.pl. Zachęcamy cię jednak do utworzenia konta – zyskasz dostęp do historii transakcji i opcję śledzenia realizacji zamówienia.

Czy jest możliwość wystawienia faktury VAT?

Aby otrzymać fakturę VAT, wpisz numer NIP w polu Adres wysyłki podczas składania zamówienia. W następnym kroku, podczas wybierania metody płatności, wybierz opcję Dodaj dane do faktury.

Dlaczego nie otrzymałem(am) maila z podsumowaniem zamówienia?

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce pocztowej, w tym folder Spam. Jeśli nie znalazłeś_aś wiadomości w żadnym z nich, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.