GLOVII Ogrzewane wkładki do butów z pilotem GW2

SKU
ID:28661
Dostępność: Brak
Tylko %1 pozostał
Czas wysyłki: -
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Paczkomat 24/7: 14.99 zł
Kurier DHL: 20.99 zł
Poczta Polska: 16.49 zł
Ogrzej swoje stopy i i popraw krążenie krwi dzięki innowacyjnym wkładkom do butów GW2 marki GLOVII. Element grzewczy z włókna węglowego rozgrzeje Twoje stopy w najmroźniejsze dni. Dla narciarzy, pracowników budowlanych i wszystkich zmarzluchów. GW2 to innowacyjne ogrzewane wkładki do butów przeznaczone do aktywności zimowej na świeżym powietrzu. Idealne nie tylko dla narciarzy i skiturowców, ale również dla motocyklistów, pracowników budowlanych i myśliwych. Idealne nie tylko dla narciarzy i skiturowców, ale również dla motocyklistów, pracowników budowlanych i myśliwych.

Dedykowane również osobom starszym z problemami krążeniowymi. Tym, co odróżnia GW2 od tradycyjnych wkładek jest wbudowany element grzewczy wykonany z włókna węglowego, który dzięki emisji fal podczerwonych usprawnia krążenie krwi. Element grzewczy umieszczony jest w przedniej części wkładki, dzięki czemu równomiernie rozgrzewa stopy. Do wkładek dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Umożliwi szybką zmianę trybu pracy. Wkładki ofertują trzy tryby pracy: 50% (LO), 75% (MED), 100% (HI). Wkładki GW2 wykonane zostały z pianki EVA. Wkładki ofertują trzy tryby pracy: 50% (LO), 75% (MED), 100% (HI). Wkładki GW2 wykonane zostały z pianki EVA.

To tworzywo o porowatej strukturze, które świetnie amortyzuje wstrząsy i izoluje stopy od niekorzystnych czyników zewnętrznych. EVA jest elastyczna, świetnie dopasuje się więc do budowy Twojej stopy. Zadba o stawy i poprawi wybicie podczas kadego kroku. Wkładka GW2 wykończona została aksamitem. GLOVII to pierwszy na polskim rynku producent ogrzewanej odzieży. Wkładka GW2 wykończona została aksamitem. GLOVII to pierwszy na polskim rynku producent ogrzewanej odzieży.

Marka oferuje podgrzewane rękawice, wkładki do butów, czapki i bluzy. GLOVII zapewni Ci maksymalny komfort termiczny w najmroźniejsze dni.

Cechy

 • Uniwersalne wkładki grzejące
 • Element grzewczy umieszczony na przedniej części gwarantuje równomierne rozgrzanie całej powierzchni stopy
 • Usprawniają krążenie krwi, działają leczniczo
 • Dołaczony pilot zdalnego sterowania
 • Element grzewczy: 2.22 W - włókno węglowe
 • Bateria: 1800 mAh (6,66 Wh); Li-Poly
 • Sieciowa ładowarka: 4,2 V, 1 A
 • 3 tryby: 50% (LO), 75% (MED), 100% (HI)
 • Waga: 220 g (z baterią)
 • Materiał: 95% EVA, 5% aksamit
 • Dołączony pokrowiec
.
Więcej informacji
Marka Glovii
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GLOVII Ogrzewane wkładki do butów z pilotem GW2
Twoja ocena

Zobacz również

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.