Bezpiecznie, Wygodnie, Fachowo

Bezpiecznie

 

Troska o Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Aby zapewnić Ci najwyższy poziom ochrony, nasz dział informatyczny wprowadził do użytku protokół szyfrowania danych SSL. Ma on strzec Twoich danych w każdym momencie korzystania z naszego sklepu.

Ponadto dołożyliśmy starań, aby zniwelować niebezpieczeństwo związane z płatnościami online. W tym celu oddaliśmy do Twojej dyspozycji zaawansowane technologicznie systemy szybkich płatności on-line, takie jak PayU oraz Paypal.

Ważnym elementem naszego systemu bezpieczeństwa pozostaje Twoje zaufanie do naszej firmy. Kultywujemy ideę, wedle której nie da się przeprowadzić udanej i bezpiecznej transakcji z klientem bez jego zaufania do firmy i jej działalności. Dlatego robimy wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. I z dumą możemy przyznać, że nasz wysiłek już został dostrzeżony i doceniony. Dowód stanowi niemała pula nagród i certyfikatów przyznanych naszemu serwisowi.

 

W zgodzie naturą

 

Życie w krainie szkła, stali, betonu i plastiku nigdy nie zastąpi nam kontaktu z naturą.

Miłość, szacunek i respekt do środowiska naturalnego są niezbędne dla naszego rozwoju i przetrwania.

Obcowanie z naturą daje nam poczucie bezpieczeństwa i harmonii, jest azylem od zagrożeń, jakie niesie ze sobą współczesna cywilizacja.

Z tych powodów nasz zespół w swojej działalności przykłada wielką wagę do ekologii i ochrony środowiska.

Staramy się działać w zgodzie z naturą, a nie przeciw niej.

 

Wygodnie

W naszym sklepie dokonasz zakupów szybko i wygodnie – w kilku krokach: od wyboru produktu aż po dostarczenie zakupów do Twoich rąk.

Nowoczesna wyszukiwarka pozwoli łatwo odnaleźć interesujący Cię towar. Potem dokonasz zakupu – masz wybór pomiędzy sprawdzonymi sposobami płatności. Możesz też wybrać metodę dostawy. Utworzyliśmy nawet usługę, dzięki której kurier dostarczy zakupy pod wybrany przez Ciebie adres.

Jeśli się zdarzy, że po otrzymaniu towaru rozmyślisz się bądź nie spełni on Twoich oczekiwań, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy po to, by rozwiązać Twój problem.

 

Bez rejestracji

 

Choć rejestracja daje dużo korzyści, np. możliwość monitorowania statusu zamówienia, to zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas i ochotę, aby rozpoczynać zakupy od podawania haseł czy potwierdzania e-maili. Dlatego jeśli zależy Ci, aby zakup odbył się możliwie szybko, wybierz opcję zakupów bez rejestracji. Wystarczy, że podasz niezbędne dane do wysyłki, zatwierdzisz zgodność zamówienia i możesz czekać na dostawę.

 

Fachowo

 

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam pozyskać wiedzę i umiejętności, dzięki którym dobrze rozumiemy Twoje potrzeby.

Działalność przedsiębiorstwa przyniosła nam także dodatkowy profit, jakim jest olbrzymie doświadczenie naszych pracowników w doradztwie i w kontaktach z klientami.

Lata naszej działalności zaowocowały także nawiązaniem współpracy z najlepszymi markami produkującymi sprzęt turystyczny. Dzięki temu możesz wybierać spośród produktów najwyższej klasy.