Nieprzemakalne

Filtr  
 1. Rozmiar L Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Przeznaczenie  
Materiał  
Technologie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 7

na stronę
 1. MILO Spodnie męskie Suray Pants black
  -40%
  Rating:
  0%
  MILO Spodnie męskie Suray Pants black Milo
  Cena regularna 409,00 zł Od 245,99 zł
 2. MARMOT Spodnie męskie PreCip Eco Full Zip Pant black
  -40%
  Rating:
  0%
  MARMOT Spodnie męskie PreCip Eco Full Zip Pant black Marmot
  Cena regularna 579,00 zł Od 349,99 zł
 3. VIKING Spodnie turystyczne męskie Expander Man navy
  -35%
  Rating:
  0%
  VIKING Spodnie turystyczne męskie Expander Man navy Viking
  Cena regularna 389,90 zł Od 251,99 zł
 4. THE NORTH FACE Spodnie męskie Antora Rain Pant TNF Black
  -39%
  Ocena:
  100%
  THE NORTH FACE Spodnie męskie Antora Rain Pant TNF Black The North Face
  Cena regularna 449,00 zł Od 274,99 zł
 5. VIKING Spodnie męskie Rainier Man Pants black
  -31%
  Ocena:
  100%
  VIKING Spodnie męskie Rainier Man Pants black Viking
  Cena regularna 119,90 zł Od 82,99 zł
 6. VIKING Spodnie męskie Rainier Man Full Zip Pants black
  -29%
  Rating:
  0%
  VIKING Spodnie męskie Rainier Man Full Zip Pants black Viking
  Cena regularna 169,90 zł Od 119,99 zł
 7. BLACK DIAMOND Spodnie męskie LIQUID POINT PANTS
  -45%
  Rating:
  0%
  BLACK DIAMOND Spodnie męskie LIQUID POINT PANTS Black Diamond
  Cena regularna 999,00 zł Od 545,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 7

na stronę

Zakup spodni męskich nieprzemakalnych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama męskich spodni nieprzemakalnych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Spodnie nieprzemakalne dla mężczyzn zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie turystycznych spodni nieprzemakalnych dla mężczyzn pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich outdoorowych spodni nieprzemakalnych dla mężczyzn.

Bezpieczne zakupy męskich spodni nieprzemakalnych

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych męskich spodni nieprzemakalnych na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość męskich spodni nieprzemakalnych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą górskich spodni nieprzemakalnych dla mężczyzn i podaruj sobie komfort.

Tanie męskie  spodnie nieprzemakalne 

Tanie nieprzemakalne spodnie męskie dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę męskie nieprzemakalne spodnie outdoorowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież męska, którą oferujemy, jest wybierana przez Panów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby  spodnie nieprzemakalne dla mężczyzn były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa męskich  spodni nieprzemakalnych do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy męskich spodni nieprzemakalnych

Wybierz sposób dostawy nieprzemakalnych spodni dla mężczyzn w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki outdoorowych spodni nieprzemakalnych dla mężczyzn szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z męskimi spodniami nieprzemakalnymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania męskich spodni nieprzemakalnych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty spodni nieprzemakalnych dla mężczyzn

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych nieprzemakalnych outdoorowych spodni dla mężczyzn. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanych do nas spodni nieprzemakalnych męskich:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę ze spodniami nieprzemakalnymi dla mężczyzn wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje nieprzemakalnych górskich spodni  dla mężczyzn

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich  spodni nieprzemakalnych męskich, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi górskimi męskimi  spodniami nieprzemakalnymi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie męskie spodnie nieprzemakalne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu jest naprawiana, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe, turystyczne, spodnie nieprzemakalne dla mężczyzn.

Wymiana spodni outdoorowych nieprzemakalnych dla mężczyzn

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich spodni nieprzemakalnych męskich, możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku męskie spodnie nieprzemakalne nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi męskimi spodniami nieprzemakalnymi. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za spodnie  męskie nieprzemakalne

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za górskie spodnie nieprzemakalne dla mężczyzn przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z outdoorowymi męskimi spodniami nieprzemakalnymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73