Kompresyjne

Filtr  
 1. Kolor Szary Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę
 1. BRIDGEDALE Skarpety damskie HIKE MID MERINO E
  -20%
  Rating:
  0%
  BRIDGEDALE Skarpety damskie HIKE MID MERINO E Bridgedale
  Cena regularna 129,99 zł Od 103,99 zł
 2. BRIDGEDALE Skarpety damskie EXPLORER HEAVY MERINO C
  -29%
  Rating:
  0%
  BRIDGEDALE Skarpety damskie EXPLORER HEAVY MERINO C Bridgedale
  Cena regularna 135,99 zł Od 95,99 zł
 3. BRIDGEDALE Skarpety HIKE LT MERINO PERFORMANCE
  -20%
  Rating:
  0%
  BRIDGEDALE Skarpety HIKE LT MERINO PERFORMANCE Bridgedale
  Cena regularna 122,99 zł Od 98,99 zł
 4. MUND Skarpety PAMIR
  -35%
  Rating:
  0%
  MUND Skarpety PAMIR Mund
  Cena regularna 65,00 zł Od 41,99 zł
 5. MUND Skarpety HIMALAYA
  -55%
  Rating:
  0%
  MUND Skarpety HIMALAYA Mund
  Cena regularna 55,00 zł Od 24,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę

Zakup outdoorowych skarpet kompresyjnych dla kobiet w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama skarpet kompresyjnych kobiecych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Skarpety kompresyjne dla kobiet zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie turystycznych skarpet kompresyjnych kobiecych pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły kobiecych skarpet kompresyjnych.

Bezpieczne zakupy kobiecych skarpet kompresyjnych    

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów górskich skarpet kompresyjnych dla kobiet na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość kobiecych skarpet kompresyjnych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą kompresyjnych skarpet dla kobiet i podaruj sobie komfort.

Tanie skarpety kompresyjne dla kobiet

Tanie kobiece turystyczne skarpety kompresyjne dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę skarpety kompresyjne dla kobiet na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież damska, którą oferujemy, jest wybierana przez kobiety w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby skarpety kompresyjne  dla kobiet były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa kobiecych kompresyjnych skarpet outdoorowych do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy kompresyjnych skarpet dla kobiet.

Wybierz sposób dostawy górskich skarpet kompresyjnych kobiecych w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki kobiecych skarpet kompresyjnych szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z skarpetami kompresyjnymi dla kobiet na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania kompresyjnych skarpet outdoorowych dla kobiet. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty terenowych kobiecych skarpet kompresyjnych

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych kobiecych skarpet kompresyjnych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu skarpet kompresyjnych dla kobiet:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z skarpetami kompresyjnymi dla kobiet wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje kompresyjnych skarpet outdoorowych kobiecych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich outdoorowych skarpet kompresyjnych dla kobiet, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi turystycznymi skarpetami kompresyjnymi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie kobiece skarpety kompresyjne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe kompresyjne skarpety dla kobiet.

Wymiana kopresyjnych skarpet outdoorowych dla kobiet

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich kobiecych outdoorowych skarpet kompresyjnych, możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku kobiece skarpety kompresyjne nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi turystycznymi kobiecymi skarpetami kompresyjnymi. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za kompresyjne skarpety dla kobiet

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za podróżnicze skarpety kompresyjne dla kobiet przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z podróżnymi skarpetami kompresyjnymi dla kobiet wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki kobiecej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73