Bokserki termoaktywne damskie

Filtr  
 1. Kolor Szary Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Materiał  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Ilosć zamówień: 1

na stronę
 1. VIKING Bokserki damskie Breezer Lady Panty gray
  -37%
  Rating:
  0%
  VIKING Bokserki damskie Breezer Lady Panty gray Viking
  Cena regularna 69,90 zł Od 43,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Ilosć zamówień: 1

na stronę

Zakup dołu od kobiecej bielizny termoaktywnej w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama dołu od kobiecej bielizny termoaktywnej. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. dół od kobiecej bielizny termoaktywnej zapewnia wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie dołu od bielizny termoaktywnej dla kobiet pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły dołu od bielizny termoaktywnej kobiecej.

Bezpieczne zakupy dołu od kobiecej bielizny termoaktywnej

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowej dołu od kobiecej bielizny termoaktywnej na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość dołu od bielizny termoaktywnej dla kobiet to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą dołu od bielizny termoaktywnej dla kobiet i podaruj sobie komfort.

Tania dół od kobiecej bielizny termoaktywnej

Tania dół od kobiecej bielizny termoaktywnej dostępna w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortową i przygotowaną na każdą pogodę dół od bielizny termoaktywnej dla kobiet na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież kobieca, którą oferujemy, jest wybierana przez kobiety w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby dół od termoaktywnej bielizny dla kobiet była tania i spełnia wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa dołu od bielizny termoaktywnej kobiecej do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy dołu od kobiecej bielizny termoaktywnej.

Wybierz sposób dostawy dołu od bielizny termoaktywnej dla kobiet w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki dołu od outdoorowej bielizny termoaktywnej dla kobiet szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z dołem od kobiecej bielizny termoaktywnej na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dołu od termoaktywnej bielizny kobiecej. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty dołu od termoaktywnej bielizny dla kobiet

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionej dołu od outdoorowej bielizny termoaktywnej dla kobiet. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanej do nas dołu od górskiej bielizny termoaktywnej dla kobiet:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z dołem od bielizny turystycznej termoaktywnej dla kobiet wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje dołu od bielizny kobiecej termoaktywnej

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swojej dołu od turystycznej bielizny termoaktywnej dla kobiet, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionym dołem od bielizny termoaktywnej outdoorowej kobiecej.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie dół od kobiecej bielizny termoaktywnej poddawany jest opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu jest naprawiany, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowym, turystycznym, dołem od termoaktywnej bielizny dla kobiet.

Wymiana dołu od bielizny termoaktywnej turystycznej dla kobiet

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swojej dołu od termoaktywnej bielizny  dla kobiet, możesz wymienić ją na nową. W takim przypadku dół od kobiecej bielizny termoaktywnej nie powinna mieć śladów użytkowania, ale też powinna posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionym dołem od kobiecej bielizny termoaktywnej. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za dół od termoaktywnej bielizny kobiecej

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za dół od bielizny termoaktywnej dla kobiet przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z dołem od termoatywnej bielizny dla kobiet wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki kobiecej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73