EXPANSIVE Skarpety TREKKING

SKU
ID:37892
Od 29,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: -
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Skarpety przeznaczone do długotrwałego noszenia w ekstremalnych warunkach terenowych, w chłodnych lub umiarkowanych warunkach klimatycznych. Antybakteryjne, oddychające i wytrzymałe. Dobrze amortyzują, chronią ścięgno Achillesa.Trekking są kompatybilne z technicznymi membranami wykorzystywanymi w obuwiu specjalistycznym. Ich budowa strefowa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy i chroni ścięgno Achillesa.Skarpety wykonano z naturalnej wełny merino o doskonałych właściwościach izolacji cieplnej, która odpowiada za utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu. Ich budowa strefowa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy i chroni ścięgno Achillesa.Skarpety wykonano z naturalnej wełny merino o doskonałych właściwościach izolacji cieplnej, która odpowiada za utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu.

Stopy pozostaną suche i świeże w każdej sytuacji. Materiał wzbogacono przędzą modyfikowaną Prolen Siltex, która działa antybakteryjnie i hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni, przez co eliminuje się powstawanie przykrego zapachu. Włókna Coolmax o właściwościach technicznych odprowadzają nagromadzoną wilgoć i świetnie przepuszczają powietrze.Komfort użytkowania zapewniają m.in. bezuciskowy podwójny ściągacz i elastyczna opaska na śródstopiu zapobiegająca zsuwaniu i przekręcaniu się skarpety. Piętę typu Y wyprofilowano tak, by przylegała do stopy i ją stabilizowała. bezuciskowy podwójny ściągacz i elastyczna opaska na śródstopiu zapobiegająca zsuwaniu i przekręcaniu się skarpety. Piętę typu Y wyprofilowano tak, by przylegała do stopy i ją stabilizowała.

Potrójny splot włókien amortyzuje nacisk stopy na powierzchnię. Płaski szew przy palcach zapobiega ocieraniu, podobnie działa warstwa frotte na palcach i pięcie.Skarpety wyposażono w system mikrokanalików Air Control, który odpowiada za szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła i ułatwia wyparowanie wilgoci.

Cechy

 • produkt polski
 • skład: 35% wełna merino, 35% poliakryl, 15% Coolmax, 13% prolen siltex, 2% lycra
 • Coolmax – gwarancja odprowadzania wilgoci na zewnątrz
 • prolen siltex – włókno zmodyfikowane środkiem antybakteryjnym opartym na jonach biogennego srebra (Ag+); hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni.
 • wełna merynosowa – gwarancja doskonałej izolacji cieplnej
 • comfort system – bezuciskowy podwójny ściągacz
 • anatomy system – pięta typu Y, odpowiednio wyprofilowana dzianina dopasowująca się do stopy, stabilizująca ją
 • air control system – strefa oddychająca oparta na projekcie siatki
 • stick system – elastyczna opaska na śródstopiu zapobiegająca zsuwaniu i przekręcaniu skarpety
 • absorber system – potrójny splot włókien 3D amortyzujący nacisk stopy na powierzchnię
 • płaski szew przy palcach
 • warstwa frotte na palcach i pięcie chroniąca przed otarciami
    .
    Więcej informacji
    Marka Expansive
    Napisz własną recenzję
    Napisz opinię o produkcie:EXPANSIVE Skarpety TREKKING
    Twoja ocena

    Inne produkty tej marki