Połówkowe

Filtr  
 1. Kolor Niebieski Usuń ten przedmiot
 2. Kolor Limonkowy Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 10

na stronę
 1. BEAL Lina dynamiczna OPERA UNICORE 8,5mm DRY COVER
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina dynamiczna OPERA UNICORE 8,5mm DRY COVER Beal
  Od 607,20 zł
 2. BEAL Lina turystyczna kwalifikowana RANDO Standard
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina turystyczna kwalifikowana RANDO Standard Beal
  Od 148,00 zł
 3. BEAL Lina dynamiczna COBRA UNICORE Golden Dry
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina dynamiczna COBRA UNICORE Golden Dry Beal
  Od 540,00 zł
 4. BEAL Lina dynamiczna COBRA UNICORE Dry Cover
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina dynamiczna COBRA UNICORE Dry Cover Beal
  Od 484,00 zł
 5. BEAL Lina dynamiczna JOKER SOFT UNICORE
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina dynamiczna JOKER SOFT UNICORE Beal
  Od 727,20 zł
 6. Rating:
  0%
  ROCK EMPIRE Pętla PAD 20mm Rock Empire
  Od 11,00 zł
 7. Rating:
  0%
  ROCK EMPIRE Pętla PAD 16mm Rock Empire
  Od 13,85 zł
 8. Rating:
  0%
  ROCK EMPIRE Pętla DYNEEMA 13mm Rock Empire
  Od 29,88 zł
 9. BEAL Lina dynamiczna OPERA UNICORE 8,5mm Golden Dry
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina dynamiczna OPERA UNICORE 8,5mm Golden Dry Beal
  Od 679,20 zł
 10. BEAL Lina dynamiczna OPERA UNICORE 8,5mm DRY COVER
  -20%
  Rating:
  0%
  BEAL Lina dynamiczna OPERA UNICORE 8,5mm DRY COVER Beal
  Od 607,20 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 10

na stronę

Zakup lin połówkowych do wspinaczki skałkowej w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama lin połówkowych dla entuzjastów wspinaczki skałkowej. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Outdoorowe liny połówkowe do wspinaczki skałkowej zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie sportowych lin połówkowych do wspinaczki pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły outdoorowych lin połówkowych dla entuzjastów wspinaczki skałkowej.

Bezpieczne zakupy terenowych lin połówkowych do wspinaczki skałkowej po górach 

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych lin połówkowych do wspinaczki skałkowej na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lin połówkowych do wspinaczki skałkowej to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą ultralekkich lin do wspinaczki skałkowej i podaruj sobie komfort.

Tanie liny połówkowe do wspinaczki skałkowej

Tanie liny połówkowe do wspinaczki skałkowej dla sportowców dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe liny połówkowe do wspinaczki skałkowej dla alpinistów na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Treningowe liny połówkowe dla entuzjastów wspinaczki skałkowej, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wygodne liny połówkowe do wspinaczki skałkowej były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa lin do wspinaczki dla entuzjastów alpinizmu

Opcje dostawy podróżnych lin połówkowych do wspinaczki skałkowej 

Wybierz sposób dostawy lin połówkowych do wspinaczki dla alpinistów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki bezpiecznych lin połówkowych do wspinaczki dla alpinistów szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z linami połówkowymi do wspinaczki skałkowej na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania górskich lin połówkowych do wspinaczki skałkowej. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty wygodnych lin połówkowych do wspinaczki po górach

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych lin połówkowych do wspinaczki. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu turystycznych lin połówkowych outdoorowych do wspinaczki skałkowej:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z outdoorowymi linami połówkowymi do wspinaczki skałkowej wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje outdoorowych lin połówkowych turystycznych do wspinaczki skałkowej

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich lin połówkowych do wspinaczki dla wędrowca, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi linami połówkowymi do wspinaczki dla entuzjastów wspinaczki skałkowej.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie sportowe liny połówkowe do wspinaczki skałkowej dla podróżnika poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe solidne liny połówkowe do wspinaczki skałkowej.

Wymiana lekkich lin połówkowych do wspinaczki skałkowej dla sportowców 

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich lin połówkowych do wspinaczki skałkowej możesz wymienić je na nowe liny połówkowe treningowe do wspinaczki skałkowej. W takim przypadku nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi linami połówkowymi do wspinaczki skałkowej dla alpinistów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe liny połówkowe do wspinaczki skałkowej

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za sportowe liny połówkowe do wspinaczki skałkowej przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z wygodnymi linami połówkowymi do wspinaczki skałkowej dla sportowców wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73