Plecaki hydro

Filtr  
 1. Kolor Fioletowy Usuń ten przedmiot
 2. Kolor Piaskowy Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Cena  
Kolor  
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.

Plecaki hydro sposobem na radzenie sobie z pragnieniem

Niezależnie od tego, czy się wspinasz, wędrujesz, czy jeździsz na rowerze, system nawadniający ma dużą wartość praktyczną podczas różnych aktywności. Plecaki hydro są lekkie, więc możesz całą uwagę skoncentrować na wycieczce czy treningu.

Pojemności plecaków hydro

Plecaki hydracyjne zwykle mieszczą się w przedziale pojemności od 4 do 30 litrów. Mniejsze modele mieszczą jedynie bukłak lub niewiele poza nim. Większe plecaki mają wystarczająco miejsca na dodatkowy sprzęt, nawet na kilkudniowe wycieczki. Małe plecaki hydro (4-10 l) nadają się szczególnie na krótkie wycieczki. To odpowiedni rozmiar na spacery, bieganie czy zawody. Zmieścisz w nich nie tylko bukłak, ale też batony energetyczne czy lekką kurtkę przeciwwiatrową. Większe plecaki hydro (11-20 l) sprawdzają się na jednodniowych wycieczkach, pieszych i rowerowych, a także w trakcie wyścigów MTB. Zmieści się w nich apteczka czy ubranie na zmianę. Plecaki hydracyjne od 21 do 30 l są dobrym wyborem na kilkudniowe wyprawy.

Cechy plecaków hydracyjnych

Plecaki do systemów hydro mają zwykle bardzo lekką konstrukcję, co idealnie się sprawdza podczas szybkich i intensywnych zajęć sportowych. Przeważnie powłoka zewnętrzna jest odporna na warunki atmosferyczne, więc nie musisz dodatkowo zabierać pokrowca przeciwdeszczowego. Krój jest smukły i dopasowany, a to zapobiega przesuwaniu się plecaka hydro, zarówno podczas wspinaczki, jak i biegania.

Zakup plecaków hydro w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama sportowych plecaków wodoodpornych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Outdoorowe plecaki hydro zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie plecaków hydro pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły plecaków wodoodpornych dla sportowców.

Bezpieczne zakupy plecaków hydro  

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych plecaków hydro na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wodoodpornych plecaków hydro to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą ultralekkich plecaków hydro i podaruj sobie komfort.

Tanie lekkie plecaki hydro dla sportowców

Tanie plecaki hydro dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe hydro plecaki na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Terenowe plecaki wodoodporne hydro, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wygodne plecaki hydro dla  sportowców były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa plecaków wodoodpornych hydro

Opcje dostawy sportowych plecaków hydro 

Wybierz sposób dostawy wodoodpornych plecaków hydro w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki plecaków wodoodpornych szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z plecakami wodoodpornymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania sportowych plecaków wodoodpornych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty plecaków hydro dla sportowców

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych plecaków wodoodpornych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu plecaków hydro:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z outdoorowymi plecakami wodoodpornymi wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje plecaków wodoodpornych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich sportowych plecaków outdoorowych hydro, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi wodoodpornymi plecakami hydro.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie outdoorowe plecaki wodoodporne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe plecaki hydro.

Wymiana plecaków wodoodpornych

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich plecaków hydro możesz wymienić je na nowe plecaki wodoodporne. W takim przypadku nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi plecakami hydro. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za plecaki outdoorowe hydro

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za sportowe plecaki wodoodporne przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z plecakami hydro wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73