GRANGER'S Zestaw do prania i impregnacji puchu DOWN CARE KIT

SKU
0799756006656
Cena regularna 85,00 zł Cena specjalna 72,25 zł
Dostępność: Brak
Czas dostawy:
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Specjalistyczny preparat, którym równocześnie wypierzesz i zaimpregnujesz ekwipunek turystyczny z puchu. 3 dołączone kulki ułatwią i przyspieszą suszenie w suszarce bębnowej.Puchowe kurtki, spodnie, bluzy, śpiwory i kołdry będą służyć latami, jeśli zadba się o ich odpowiednią pielęgnację właściwymi preparatami. Down Care jest ekologiczny i oszczędny. Przywraca pierwotne właściwości puchowych kurtek i śpiworów: estetyczny wygląd, sprężystość, oddychalność i termoizolacyjność. Przywraca pierwotne właściwości puchowych kurtek i śpiworów: estetyczny wygląd, sprężystość, oddychalność i termoizolacyjność.

Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Nie uszkadza przy tym wypełnienia.Skuteczne pranie możliwe jest już w temperaturze 30˚C. Jeden cykl prania zapewnia impregnację puchu wewnątrz, ograniczając absorbowanie przez niego wilgoci i tym samym obniżenie jego izolacyjnych właściwości.Płyn dokładnie oczyszcza kurtki i śpiwory puchowe, pierze równie dobrze pokrycie, jak i puchowe wypełnienie. Pielęgnuje puch, zachowując małą warstwę jego naturalnego tłuszczu.Wiele domowych mydeł i detergentów zawiera chemikalia, które mogą usuwać fabryczne powleczenie DWR (impregnację powierzchniową) z tkanin i uszkadzać puch. Pielęgnuje puch, zachowując małą warstwę jego naturalnego tłuszczu.Wiele domowych mydeł i detergentów zawiera chemikalia, które mogą usuwać fabryczne powleczenie DWR (impregnację powierzchniową) z tkanin i uszkadzać puch.

Produkty Granger's posiadają specjalną formułę, dzięki której współpracują z impregnatami. Pranie środkiem Granger’s do puchu jest pierwszym etapem przywracaniu jego naturalnych właściwości i wykończenia.Do płynu dołączono 3 kulki do suszenia w suszarce bębnowej. Roztrzepują one mokry, zbrylony puch w trakcie obrotów bębna, ułatwiając i przyspieszając suszenie. Puch staje się znów puszysty i równomiernie rozmieszczony w komorach.Granger's to znany na całym świecie producent środków do czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji obuwia, odzieży i ekwipunku turystycznego. Puch staje się znów puszysty i równomiernie rozmieszczony w komorach.Granger's to znany na całym świecie producent środków do czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji obuwia, odzieży i ekwipunku turystycznego.

Wszystkie produkty marki są ekologiczne.Zestaw zawiera:
 • płyn Down Care do puchu 300 ml
 • 3 kulki do suszenia w suszarce bębnowej
Sposób użycia:
 • pierz w ładny i ciepły dzień
 • zapnij wszystkie guziki, napy, zamki, rzepy
 • potrząśnij butelką i wlej odpowiednią ilość środka do szuflady pralki lub kulki dozującej
 • włóż do pralki rzecz, którą chcesz wyprać
 • ustaw pralkę na pranie w temp. dopuszczalnej przez producenta, płukanie i wirowanie (o ile producent zaleca)
 • wysusz
 • Suszenie w suszarce bębnowej:Jeśli na metce jest stosowne oznaczenie, można wysuszyć kurtkę puchową w suszarce bębnowej. Włóż kurtkę lub śpiwór do suszarki, dodaj kulki i ustaw cykl suszenia. Jeśli produkt nie będzie całkowicie suchy, powtórz cykl.Suszenie ręczne:Jeśli nie wolno wirować i suszyć w suszarce bębnowej, należy ręcznie rozłożyć produkt. Jeśli produkt nie będzie całkowicie suchy, powtórz cykl.Suszenie ręczne:Jeśli nie wolno wirować i suszyć w suszarce bębnowej, należy ręcznie rozłożyć produkt.

  Co 30-60 minut ręcznie roztrzepuj i rozdzielaj puch w komorach. Możesz ten proces przyspieszyć, wykorzystując suszarkę do włosów. Z bezpiecznej odległości delikatnym nawiewem ogrzewaj produkt..
  Więcej informacji
  Marka Granger`s
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:GRANGER'S Zestaw do prania i impregnacji puchu DOWN CARE KIT
  Twoja ocena

  Inne produkty tej marki