Pokrowce i akcesoria

Filtr  
 1. Marka Naturehike Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę
 1. NATUREHIKE Pompka/worek UNIVERSAL AIR BAG
  -15%
  Ocena:
  100%
  NATUREHIKE Pompka/worek UNIVERSAL AIR BAG Naturehike
  Cena regularna 59,99 zł Od 50,99 zł
 2. NATUREHIKE Zestaw naprawczy TPU GEAR REPAIR PATCH
  -15%
  Ocena:
  100%
  NATUREHIKE Zestaw naprawczy TPU GEAR REPAIR PATCH Naturehike
  Cena regularna 19,90 zł Cena specjalna 16,99 zł
 3. NATUREHIKE Worek kompresyjny SLEEPING BAG COMPRESSION BAG
  -13%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Worek kompresyjny SLEEPING BAG COMPRESSION BAG Naturehike
  Cena regularna 29,99 zł Od 25,99 zł
 4. NATUREHIKE Gwizdek EMERGENCY WHISTLE SUPERLIGHT short
  -8%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Gwizdek EMERGENCY WHISTLE SUPERLIGHT short Naturehike
  Cena regularna 11,99 zł Od 10,99 zł
 5. NATUREHIKE Worek INFLATABLE WATERPROOF BAG 28 l
  -17%
  Rating:
  0%
  NATUREHIKE Worek INFLATABLE WATERPROOF BAG 28 l Naturehike
  Cena regularna 119,99 zł Cena specjalna 99,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę

Zakup pokrowców i akcesoriów outdoorowych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama pokrowców i akcesoriów outdoorowych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Sportowe pokrowce i akcesoria outdoorowe zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie pokrowców i akcesoriów outdoorowych pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły pokrowców i akcesoriów outdoorowych dla sportowców.

Bezpieczne zakupy pokrowców i akcesoriów outdoorowych 

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów pokrowców i akcesoriów outdoorowych na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich pokrowców i akcesoriów outdoorowych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą wygodnych pokrowców i akcesoriów outdoorowych i podaruj sobie komfort.

Tanie lekkie pokrowce i akcesoria outdoorowe

Tanie pokrowce i akcesoria outdoorowe dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe pokrowce i akcesoria outdoorowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Sportowe pokrowce i akcesoria outdoorowe, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wygodne pokrowce i akcesoria terenowe były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa pokrowców i akcesoriów turystycznych

Opcje dostawy sportowych pokrowców i akcesoriów outdoorowych

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych pokrowców i akcesoriów do podróży w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki pokrowców i akcesoriów outdoorowych szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z solidnymi pokrowcami i akcesoriami alpinistycznymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo pokrowców i akcesoriów górskich. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty pokrowców i akcesoriów outdoorowych dla wędrowców górskich

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych pokrowców i akcesoriów outdoorowych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu pokrowców i akcesoriów sportowych:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z pokrowcami i akcesoriami do bushcraftu wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje pokrowców i akcesoriów terenowych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich sportowych pokrowców i akcesoriów outdoorowych, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi pokrowcami i akcesoriami outdoorowymi dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie solidne pokrowce i akcesoria outdoorowe poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe sportowe pokrowce i akcesoria terenowe.

Wymiana sportowych pokrowców i akcesoriów turystycznych

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich pokrowców i akcesoriów outdoorowych możesz wymienić je na nowe pokrowce i akcesoria outdoorowe. W takim przypadku nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi pokrowcami i akcesoriami outdoorowymi dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe pokrowce i akcesoria bushcraftowe

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za pokrowce i akcesoria terenowe przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z pokrowcami i akcesoriami turystycznymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73