Szkolne

Filtr  
 1. Marka Patagonia Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Technologie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Ilosć zamówień: 1

na stronę
 1. PATAGONIA Plecak miejski ATOM TOTE PACK 20 L black
  -21%
  Rating:
  0%
  PATAGONIA Plecak miejski ATOM TOTE PACK 20 L black Patagonia
  Cena regularna 399,00 zł Cena specjalna 315,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Ilosć zamówień: 1

na stronę

Plecaki szkolne - podstawowy element wyprawki

Plecak to podstawa szkolnej wyprawki. Będzie towarzyszył twojemu dziecku nie tylko na lekcjach w szkole, ale też podczas zajęć dodatkowych. Dlatego ważne jest, aby znaleźć taki, który pomieści wszystkie książki, przybory szkolne, strój sportowy i przekąski. Plecaki szkolne mają być przede wszystkim wygodne. W drugiej kolejności zwróć uwagę na wzornictwo i cenę.

Dla kogo są plecaki szkolne?

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej czy liceum, potrzebujesz plecaka do noszenia przyborów szkolnych, a także dodatkowych rzeczy, jak strój sportowy, portfel itp. Dobry plecak szkolny powinien przetrwać co najmniej cztery lata nauki, czasami też weekendowe wypady. Bo uczniowie wykorzystują je zwykle w szkole i poza nią. Plecaki szkolne mogą się różnić stylem, pojemnością i materiałami użytymi do ich produkcji. Bywają modele plecaków, w których poświęca się część użyteczności na rzecz estetyki. Plecak do szkoły powinien być dopasowany do ogólnych wymagań szkolnych, czyli jego pojemność i funkcjonalność będą uzależnione m.in. od liczby podręczników, które uczeń musi ze sobą codziennie nosić. Istotne jest, aby waga plecaka nie była wyższa niż 20% masy ciała dziecka.

Zakup plecaków szkolnych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama plecaków szkolnych dla uczniów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Uczniowskie plecaki szkolne zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie szkolnych plecaków pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły plecaków szkolnych.

Bezpieczne zakupy pojemnych plecaków szkolnych

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów lekkich plecaków szkolnych na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość plecaków szkolnych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą ultralekkich plecaków szkolnych i podaruj sobie komfort.

Tanie szkolne plecaki

Tanie szkolne plecaki dla uczniów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe plecaki szkolne dla gimnazjalistów na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Wytrzymałe plecaki szkolne, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wygodne plecaki szkolne dla licealistów były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa plecaków szkolnych

Opcje dostawy plecaków szkolnych

Wybierz sposób dostawy plecaków dla studentów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki plecaków szkolnych dla uczniów szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z plecakami szkolnymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania plecaków szkolnych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty plecaków szkolnych na szkolne wyprawy

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych solidnych plecaków szkolnych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu szkolnych plecaków:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z wytrzymałymi plecakami szkolnymi wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje plecaków na szkolne wędrówki

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich szkolnych plecaków, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi plecakami dla uczniów.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie plecaki szkolne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe plecaki szkolne.

Wymiana szkolnych plecaków dla studentów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich szkolnych plecaków dla uczniów szlakach możesz wymienić je na nowe plecaki szkolne. W takim przypadku nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi plecakami dla uczniów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za szkolne plecaki

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

 

 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za plecaki szkolne przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z plecakami szkolnymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73