Bandany i chusty

Filtr  
 1. Marka Viking Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Materiał  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 8

na stronę
 1. VIKING Bandana REGULAR 7125 navy/orange
  -26%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana REGULAR 7125 navy/orange Viking
  Cena regularna 29,90 zł Cena specjalna 21,99 zł
 2. VIKING Bandana turystyczna GLOBE melange grey
  -31%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana turystyczna GLOBE melange grey Viking
  Cena regularna 79,90 zł Cena specjalna 54,99 zł
 3. VIKING Bandana REGULAR 410/21/1317/09
  -36%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana REGULAR 410/21/1317/09 Viking
  Cena regularna 29,90 zł Cena specjalna 18,99 zł
 4. VIKING Bandana PRIMALOFT 1118
  -38%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana PRIMALOFT 1118 Viking
  Cena regularna 59,90 zł Cena specjalna 36,99 zł
 5. VIKING Bandana WINDSTOPPER 6520
  -63%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana WINDSTOPPER 6520 Viking
  Cena regularna 79,99 zł Cena specjalna 29,99 zł
 6. VIKING Bandana REGULAR 8228
  -40%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana REGULAR 8228 Viking
  Cena regularna 29,90 zł Cena specjalna 17,99 zł
 7. VIKING Bandana MERINO FLEECE OUTSIDE 4332
  -40%
  Rating:
  0%
  VIKING Bandana MERINO FLEECE OUTSIDE 4332 Viking
  Cena regularna 89,00 zł Od 52,99 zł
 8. VIKING Kominiarka bezszwowa 290/15/2224
  -38%
  Rating:
  0%
  VIKING Kominiarka bezszwowa 290/15/2224 Viking
  Cena regularna 59,90 zł Cena specjalna 36,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 8

na stronę

Zakup outdoorowych bandan i chust dla kobiet w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych bandan i chust dla kobiet. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Kobiece bandany i chusty biwakowe zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie bandan i chust dla kobiet pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły podróżnych bandan i chust dla kobiet.

Bezpieczne zakupy terenowych bandan i chust dla kobiet 

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów bandan i chust dla kobiet do bushcraftu na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich bandan i chust dla kobiet to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych bandan i chust dla kobiet do biegania i podaruj sobie komfort.

Tanie kobiece bandany i chusty dla biegaczy

Tanie bandany i chusty dla biegaczy dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe kobiece bandany i chusty do biegania na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Kobiece bandany i chusty dla biegaczy, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kobiece bandany i chusty na maratony biegowe były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa bandan i chust dla kobiet do biegania

Opcje dostawy bandan i chust dla kobiet dla sportowców

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych bandan i chust do biegania dla kobiet w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki bandan i chust dla kobiet do biegania szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z solidnymi kobiecymi bandanami i chustami dla biegaczy na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo bandan i chust dla kobiet. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty bandan i chust dla kobiet do biegania

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych biegowych bandan i chust dla kobiet. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu biegowych bandan i chust dla kobiet:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z kobiecymi bandanami i chustami do biegania wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje sportowych bandan i chust do biegania dla kobiet

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich bandan i chust dla kobiet, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi bandanami i chustami dla aktywnych kobiet.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie kobiece bandany i chusty poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe sportowe, kobiece bandany i chusty dla entuzjastów biegania.

Wymiana kobiecych bandan i chust dla biegaczy

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich bandan i chust dla kobiet możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi kobiecymi bandanami i chustami. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe kobiece bandany i chusty do biegania

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za sportowe kobiece bandany i chusty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z kobiecymi bandanami i chustami dla maratończyków wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73