Największy plecak turystyczny w kolekcji marki Fjord Nansen. Nanga Parbat 85+10 wyposażono w regulowany system nośny, 2 komory, mocowania na kije trekkingowe oraz odpinany mniejszy plecak.
799,99 zł
Największy plecak turystyczny w kolekcji marki Fjord Nansen. Nanga Parbat 85+10 wyposażono w regulowany system nośny, 2 komory, mocowania na kije trekkingowe oraz odpinany mniejszy plecak.Konstrukcja Nanga Parbat 85+10 opiera się na systemie nośnym Backbone Pillow, stosowanym w dużych plecakach transportowo-wyprawowych. Bazuje on na 2 zewnętrznych, aluminiowych szynach. System nośny jest regulowany – możesz go dokładnie dopasować do swojego wzrostu. Ponadto doskonale wentyluje plecy podczas wysiłku. Ponadto doskonale wentyluje plecy podczas wysiłku.
Poduszki separują plecak od wytwarzanej wilgoci i tworzą kanał wentylacyjny wzdłuż kręgosłupa.Ładunek na plecach stabilizują paski piersiowy i biodrowy. Zarówno panel tylny, jak pasy nośne i biodrowy od wewnętrznej strony wykonano z miękkiej pianki zapobiegającej uciskom. Pokryto ją przewiewną siateczką, która ułatwia cyrkulację powietrza. Przy pasie biodrowym umieszczono dodatkowy trójkąt stabilizujący, który usprawnia przenoszenie ciężaru na biodra.Plecak posiada 2 komory. Przy pasie biodrowym umieszczono dodatkowy trójkąt stabilizujący, który usprawnia przenoszenie ciężaru na biodra.Plecak posiada 2 komory.
Komorę główną wyposażono w dodatkowy komin, który pozwala zwiększyć objętość plecaka o kolejne 10 litrów. Liczne mocowania, taśmy daisy chain i gumki ze stoperem umożliwiają troczenie kijów trekkingowych, czekanów, kurtki przeciwdeszczowej czy innego sprzętu. Praktyczne kieszenie m.in. boczne z siateczki, wewnętrzna czy w klapie służą do przenoszenia mniejszych akcesoriów.Nanga Parbat wyposażono w odpinany mniejszy plecak, który możesz wykorzystać do zwiedzania.
Fjord Nansen – polska marka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży sprzętu turystycznego i outdoorowego. boczne z siateczki, wewnętrzna czy w klapie służą do przenoszenia mniejszych akcesoriów. W swojej ofercie posiada m.in. namioty, śpiwory, maty, odzież turystyczną, kije trekkingowe, plecaki i akcesoria outdoorowe.