dc8b730b-8010-42e0-cb14-3e1ad58 - 1
Fjord Nansen

FJORD NANSEN Kurtka polarowa STORM X-BLOCK red

Specjalistyczna kurtka wiatroszczelna, która sprawdzi się podczas trudnych warunków atmosferycznych. Dobry wybór na wycieczki i spacery podczas krótkotrwałych opadów.

Czytaj więcej
ID Produktu: ID:105266

Opis

Specjalistyczna kurtka wiatroszczelna, która sprawdzi się podczas trudnych warunków atmosferycznych. Dobry wybór na wycieczki i spacery podczas krótkotrwałych opadów.

Storm X-Block to specjalistyczna kurtka na wiele zastosowań. Sprawdzi się i podczas wietrznej pogody, i podczas krótkotrwałego deszczu. Połączono tutaj polar z membraną X-Block. Taki miks to gwarancja dobrej termiki, oddychalności, ochrony przed wiatrem, a także lekkim deszczem. 

Newralgiczne miejsca, czyli te najbardziej narażone na przetarcia, wzmocniono wytrzymałym materiałem Dura Tec. Polar wykorzystasz nie tylko podczas trudnych warunków atmosferycznych, ale też podczas wzmożonego wysiłku zimą. Pod pachami umieszczono zamki wentylacyjne, które usprawniają cyrkulację powietrza. Zaciągany wysoki kołnierz oraz dół kurtki chronią jej wnętrze przed wilgocią i chłodem. Rękawy zakończono miękkimi mankietami. Dopasowany krój kurtki nie ogranicza ruchów. W 3 zapinanych na zamek kieszonkach schowasz sporą liczbę drobiazgów.

Cechy

  • membrana nieprzepuszczająca wiatru
  • wzmocnienia newralgicznych punktów
  • zamki wentylacyjne
  • lekki fleece połączony z membraną X-BLOCK
  • wzmocnienia na łokciach i ramionach (wytrzymały 100% Nylon Oxford)
  • wentylacja pachowa
  • kieszeń napoleońska (zamek 17 cm)
  • 2 kieszenie boczne zapinane na zamek
  • listwa zakrywająca zamek
  • ściągacz w kołnierzu
  • ściągacz u dołu do regulacji obwodu
  • z tyłu haft "X-BLOCK"
  • niezawodne zamki YKK
  • waga: 800 g (rozm. L) 

TECHNOLOGIE:

DURA-TEC to nowoczesny materiał poliamidowy. Cechuje się wysoką odpornością na tarcie, ścieranie i rozerwanie. Odporny na warunki atmosferyczne: śnieg i wodę - dzięki powleczeniu wewnętrznej strony materiału warstwą acrylatu.

X-BLOCK - nowoczesny materiał wykonany z 2 warstw polaru oraz znajdującej się pomiędzy nimi membrany poliuretonowej. Gwarantuje pełną ochronę przed wiatrem i wyjątkowy komfort użytkowania. Chroni przed lekkim deszczem. Ponadto dzięki porowatej strukturze membrany para wodna (pot) swobodnie wydostaje się na zewnątrz materiału, zapobiegając zbieraniu się nadmiaru wilgoci powstałej przy wzmożonym wysiłku wewnątrz kurtki.

 

FJALLRAVEN Polar męski Keb Fleece Hoodie M Black

949,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 799,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 1139,00 zł (-17%)
- 5%
ORTOVOX Bluza męska Fleece Hoody M dark pacific

719,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 759,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 1149,99 zł (-37%)
ORTOVOX Bluza męska Fleece Hoody M black raven

719,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 719,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 1149,99 zł (-37%)
- 15%
FJALLRAVEN Polar męski BUCK FLEECE M dark navy

699,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 819,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 819,00 zł (-15%)
- 15%
FJALLRAVEN Polar męski BUCK FLEECE M Dark Olive

699,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 819,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 819,00 zł (-15%)
SALEWA Buty trekkingowe damskie WS MTN TRAINER MID GTX magnet/viridian green

799,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 799,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 1150,00 zł (-30%)
- 10%
ALTRA Buty biegowe damskie W Lone Peak 9+ dark blue

649,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 719,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 719,00 zł (-10%)
THE NORTH FACE Spodenki męskie PARAMOUNT ACTIVE SHORT Regular asphalt grey-asphalt grey

129,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 129,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 299,00 zł (-57%)
ALTRA Buty biegowe damskie W Lone Peak 9+ teal

599,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 719,00 zł (-17%)