ARCTICA Gogle G-105FP - 1
Arctica

ARCTICA Gogle G-105FP

Gogle narciarskie z filtrem polaryzacyjnym – dostosują się do zmiennych warunków oświetleniowych. Z podwójnymi szkłami i powłoką AntiFog zapobiegającą parowaniu. Wyposażone w magnetyczne mocowania służące do szybkiej zmiany szkieł.

Czytaj więcej
ID Produktu: 5906726492196

Opis

Gogle narciarskie z filtrem polaryzacyjnym – dostosują się do zmiennych warunków oświetleniowych. Z podwójnymi szkłami i powłoką AntiFog zapobiegającą parowaniu. Wyposażone w magnetyczne mocowania służące do szybkiej zmiany szkieł. Soczewki fotochromowe Soczewki fotochromowe ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia.

Mają też zdolność filtrowania całego zakresu promieniowania UV. Soczewki polaryzacyjne Soczewki blokują spolaryzowane światło odbite od płaszczyzn poziomych, takich jak śnieg, piasek czy woda. Redukują odblaski i lśnienia – aż 99%. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość i znacznie poprawia jakość widzenia. System podwójnych szkieł Podwójne szkła zapobiegają parowaniu gogli. Zewnętrzną warstwę wykonano z poliwęglanu, a wewnętrzną z octanu celulozy. Zewnętrzną warstwę wykonano z poliwęglanu, a wewnętrzną z octanu celulozy.

Warstwa powietrza, która znajduje się między szybami tworzy barierę eliminującą parowanie. Poliwęglan Szybkę zewnętrzną gogli wykonano z poliwęglanu. To materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Jest tak wytrzymały, że produkowane są z niego kuloodporne szyby. Gogle dobrze znoszą wstrząsy i upadki z wysokości. Gogle dobrze znoszą wstrząsy i upadki z wysokości.

Szybki rozjaśniają i wyostrzają obraz. Powłoka AntiFog Wewnętrzną szybę pokryto powłoką AntiFog. Jej zadaniem jest zapobieganie parowaniu soczewki w niskich temperaturach. Gogle znacznie poprawiają widoczność w niekorzystnych warunkach pogodowych. Filtr UV 400 Okulary pochłaniają 100% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Mocowanie magnetyczne Gogle wyposażono w system błyskawicznej wymiany szkieł. Szkła i ramki posiadają magnetyczne mocowania, dzięki którym możesz szybko i sprawnie wymienić je na stoku. Gąbka antyalergiczna Gogle posiadają 3-warstwową gąbkę z wentylacją. Szkła i ramki posiadają magnetyczne mocowania, dzięki którym możesz szybko i sprawnie wymienić je na stoku. Gąbka antyalergiczna Gogle posiadają 3-warstwową gąbkę z wentylacją.

Składa się ona z 2 warstw poliuretanowej pianki o średniej i wysokiej gęstości. Pianka pokryta jest miękkim, przyjaznym dla skóry materiałem typu polarfleece. Gąbka umożliwia idealne dopasowanie do twarzy i komfort użytkowania. Ramka Ramkę wykonano z termoplastycznego poliuretanu. Jest on bardzo wytrzymały i elastyczny. Jest on bardzo wytrzymały i elastyczny.

Dostosowano go specjalnie do minusowych temperatur.

Specyfikacja techniczna:

  • Kategoria przepuszczalności światła - kat. 1 (43%-80%) mało intensywne światło słoneczne - kat. 2 (18%-43%) średnio intensywne światło słoneczne - kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne
  • Szerokość wewn. 4 (3%-8%) bardzo intensywne światło słoneczne
  • Szerokość wewn.

    znajdująca się między zawiasami 18,5 cm
  • Szerokość zewnętrzna szkieł z ramką 24 cm
  • Wysokość zewnętrzna szkieł z ramką 9,5 cm

Cechy

  • gogle narciarskie bezramkowe – szerokie pole widzenia
  • wymienne szyby – mocowanie magnetyczne
  • soczewka fotochromowa szara z filtrem polaryzacyjnym
  • zewnętrzna szybka z wytrzymałego poliwęglanu
  • wewnętrzne szkła z octanu celulozy
  • powłoka AntiFog zapobiegająca parowaniu
  • 3-warstwowa gąbka z wentylacją
  • filtr UV 400
  • w zestawie: gogle, pudełko, woreczek z mikrofibry

.

- 10%
UVEX Gogle narciarskie Downhill 2100 V black matt-red clear

539,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 829,90 zł (-35%)
- 10%
UVEX Gogle narciarskie Downhill 2100 V black silver

539,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 829,90 zł (-35%)
- 10%
UVEX Gogle narciarskie Downhill 2100 V white matt

539,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 829,90 zł (-35%)
- 10%
UVEX Gogle narciarskie Downhill 2100 V black matt

539,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 829,90 zł (-35%)
- 9%
UVEX Gogle G.GL 3000 TOP black

529,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 579,00 zł
Rekomendowana cena producenta: 829,90 zł (-36%)
- 3%
JACK WOLFSKIN Torba All-In Duffle 35 phantom

339,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 349,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 499,99 zł (-32%)
PRIMUS Kuchenka turystyczna ESSENTIAL TRAIL STOVE

109,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 159,00 zł (-31%)
EVOLV Buty wspinaczkowe męskie SHAMAN gold/grey/white

549,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 544,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 820,00 zł (-33%)
BLACK DIAMOND Czapka z daszkiem Flat Bill Trucker Hat charcoal-white mountainscape

137,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 137,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 159,00 zł (-13%)
FJORD NANSEN Saszetka biodrowa Hip Bag 3l grey

109,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Rekomendowana cena producenta: 159,99 zł (-31%)
HYDRO FLASK Butelka Wide Flex Cap 1183 ml reef

219,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 156,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 259,00 zł (-15%)
WILD COUNTRY Zestaw friendów OFFSET ZERO FRIEND SET OF 5

1557,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1559,90 zł
Rekomendowana cena producenta: 2350,00 zł (-34%)