Krótkie (szorty)

Filtr  
Kategoria  
Marka  
Cena  
Rozmiar  
Przeznaczenie  
Materiał  
Kolor  
Technologie  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 9

na stronę
 1. Rating:
  0%
  KARPOS Spodenki damskie TRE CIME W BERMUDA black cabaret Karpos
  Od 379,00 zł
 2. Rating:
  0%
  KARPOS Spodenki damskie TRE CIME W BERMUDA sky captain bluebird Karpos
  Od 379,00 zł
 3. COLUMBIA Spodenki damskie PEAK TO POINT SHORT nocturnal print
  -36%
  Rating:
  0%
  COLUMBIA Spodenki damskie PEAK TO POINT SHORT nocturnal print Columbia
  Od 158,99 zł
 4. THE NORTH FACE Spodenki damskie SPEEDLIGHT SHORT Regular tnf black-tnf white
  -30%
  Rating:
  0%
  THE NORTH FACE Spodenki damskie SPEEDLIGHT SHORT Regular tnf black-tnf white The North Face
  Od 175,00 zł
 5. PATAGONIA Spódnica z szortami FLEETWITH SKORT black
  -30%
  Rating:
  0%
  PATAGONIA Spódnica z szortami FLEETWITH SKORT black Patagonia
  Od 188,30 zł
 6. HI-TEC Spodenki damskie LADY MIMI
  -7%
  Rating:
  0%
  HI-TEC Spodenki damskie LADY MIMI Hi-Tec
  Od 55,00 zł
 7. Rating:
  0%
  VIKING Spodenki termoaktywne damskie ELIA BOXERS Viking
  Od 39,99 zł
 8. MILO Spodenki damskie PATNA LADY
  -21%
  Rating:
  0%
  MILO Spodenki damskie PATNA LADY Milo
  Od 125,99 zł
 9. VIKING Spodenki damskie DOLOMITE LADY 800/20/2833
  -43%
  Rating:
  0%
  VIKING Spodenki damskie DOLOMITE LADY 800/20/2833 Viking
  Od 85,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 9

na stronę

Zakup krótkich spodni kobiecych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama kobiecych spedenek outdoorowych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Turystyczne szorty dla kobiet zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie spodenek kobiecych pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich szortów outdoorowych dla kobiet.

Bezpieczne zakupy krótkich spodenek dla kobiet

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów kobiecych krótkich spodenek górskich na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość szortów kobiecych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą spedenek krótkich dla kobiet i podaruj sobie komfort.

Tanie żeńskie spodenki outdoorowe

Tanie krótkie spodenki żeńskie dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortową i przygotowaną na każdą pogodę żeńskie spodenki outdoorowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Odzież kobieca, którą oferujemy, jest wybierana przez kobiety w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby szorty górskie dla kobiet były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa kobiecych krótkich spodenek turystycznych do domu ze sklepu outdoorzy.pl

Opcje dostawy szortów kobiecych

Wybierz sposób dostawy górskich krótkich spodenek dla kobiet w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki spodenek turystycznych dla kobiet szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z kobiecymi spodenkami górskimi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania kobiecych szortów outdoorowych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty szortów górskich dla kobiet

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych krótkich spodni outdoorowych dla kobiet. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanych do nas krótkich spodni kobiecych:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z górskimi spodniami krótkimi dla kobiet wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje krótkich spodenek turystycznych dla kobiet

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich spodenek kobiecych, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi kobiecymi szortami outdoorowymi.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie szorty dla kobiet są poddawane opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu jest naprawiana, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe, turystyczne krótkie spodenki żeńskie.

Wymiana szortów outdoorowych dla kobiet

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich szortów kobiecych, możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku spodenki żeńskie nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi kobiecymi krótkimi spodenkami. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za krótkie spodenki żeńskie 

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za szorty dla kobiet przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka ze spodenkami kobiecymi outdorowymi wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki żeńskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73