ZEMBERLAN Buty Sequoia GT Lady

SKU
ID:2465
Dostępność: Brak
Tylko %1 pozostał
Czas wysyłki: -
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Paczkomat 24/7: 14.99 zł
Kurier DHL: 20.99 zł
Poczta Polska: 16.49 zł

Zamberlan rozmiary butów

Obuwie wysokie

Rozmiar

36

37

37,5

38

39

40

41

41,5

42

42,5

43

44

44,5

45

46

46,5

47

48

Całkowita długość wkładki (cm)

23,3

23,8

24,0

24,5

25,3

25,9

26,6

27,2

27,4

27,5

27,7

28,5

28,6

29,1

29,7

30,4

30,5

31,0

Na stopę ok. (cm)

22,8

23,3

23,5

24,0

24,7

25,4

26,1

26,7

26,9

27,0

27,2

28,0

28,1

28,6

29,2

29,9

30,0

30,5

Obuwie niskie

Rozmiar

41

42

43

44

45

46

47

48

Całkowita długość wkładki (cm)

27,2

27,5

28,4

29,0

29,6

30,3

30,8

30,9

Na stopę ok. (cm)

26,7

27,0

27,9

28,5

29,1

29,8

30,3

30,4

 

Wysokie buty trekkingowe wyposażone w membranę Gore-Tex – idealne zarówno dla początkujących, jak również dla zaawansowanych miłośniczek sportów górskich. W każdym calu uniwersalne buty trekkingowe, wykonane z połączenia naturalnych skór, dwoiny i nubuku. Skóry poddano wstępnej impregnacji HydroBloc, co ma istotny wpływ na jej żywotność. Takie zestawienie determinuje duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjającą aurę. Całości dopełnia membrana Gore-Tex, która daje całkowitą ochronę przed wodą i topniejącym śniegiem, umożliwiając swobodne odparowane potu. Całości dopełnia membrana Gore-Tex, która daje całkowitą ochronę przed wodą i topniejącym śniegiem, umożliwiając swobodne odparowane potu.

W damskiej wersji butów dla podniesienia komfortu użytkowania, zmieniono parę elementów konstrukcyjnych. Przede wszystkim zmiany dotyczą nieco ciaśniejszego i lepszego wsparcia łuków stopy. Są one znacznie większe niż w stopach męskich, co również zostało uwzględnione w damskiej wersji butów. Węższa cholewka w okolicy pięty zapewnia jej dobrą stabilizację, natomiast nieco więcej miejsca w okolicy palców pozwala im na niewielkie, naturalne ruchy na boki. Węższa cholewka w okolicy pięty zapewnia jej dobrą stabilizację, natomiast nieco więcej miejsca w okolicy palców pozwala im na niewielkie, naturalne ruchy na boki.

Komfort na najwyższym poziomie zapewnia cały szereg innowacyjnych rozwiązań, które powstały na bazie wieloletniego doświadczenia w produkcji butów. Wysoka konstrukcja oraz system sznurowania dobrze trzymają kostkę w czasie długich trekkingów. Flex System pozwala na wykonywanie naturalnych ruchów w stawie skokowym, co było znacznie utrudnione lub niemożliwe w tradycyjnych butach trekkingowych. Podszewka butów wykonana z materiału Microtex, który umożliwia swobodny przepływ powietrza wokół stopy oraz zapobiega otarciom i urazom. Podszewka butów wykonana z materiału Microtex, który umożliwia swobodny przepływ powietrza wokół stopy oraz zapobiega otarciom i urazom.

Anatomicznie uformowana wkładka Zamberlan® 3 – Action umożliwia naturalny ruch stopy, redukując szybko narastające zmęczenie mięśni. Obniżony profil „kołnierza” opasającego kostkę dla zwiększenia komfortu noszenia. Zastosowany system tłumienia drgań ZSC dba o to, by zmniejszyć do minimum obciążenia przenoszone przez Twoje stawy. Stworzona wspólnie z firmą Vibram® podeszwa Zamberlan® Lite Grip jest bardzo lekka co nadaje butom bardzo niskiej wagi. Stworzona wspólnie z firmą Vibram® podeszwa Zamberlan® Lite Grip jest bardzo lekka co nadaje butom bardzo niskiej wagi.

Osiągnięto to za pomocą specjalnej mieszanki gum oraz ograniczenia do funkcjonalnego minimum elementów bieżnika. Każdy element pełni konkretną funkcję przyczyniając się do osiągnięcia idealnej trakcji, nawet w sypkim terenie. Nylonowy stabilizator w najwyższej części zabezpiecza stopę przed niekontrolowanym skręceniem. Formowana pod ciśnieniem śródpodeszwa wykonana z pianki EVA, doskonale tłumi drgania. Formowana pod ciśnieniem śródpodeszwa wykonana z pianki EVA, doskonale tłumi drgania.

Jest to szczególnie pomocne podczas wędrówek z w pełni załadowanym plecakiem. Pięta jest nieco podcięta, co wspomaga asekuracyjne hamowanie przy schodzeniu. Buty są niezwykle uniwersalne, dobrze zabezpieczają kostkę przed skręceniem oraz zapewniają świetną trakcję.  
 • ZASTOSOWANIA SYSTEMOWE:
 • GORE-TEX® - jest bardzo lekką i cienką membraną umieszczaną pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką. Produkty zawierające membranę GORE-TEX® są wodoodporne i równocześnie oddychające. Produkty zawierające membranę GORE-TEX® są wodoodporne i równocześnie oddychające.

  Kropla wody nie jest w stanie przedostać się przez materiał nawet pod bardzo dużym ciśnieniem, dlatego też niestraszna im ulewa czy śnieg. Membrana GTX® umożliwia swobodne odprowadzanie potu i nadmiernej ilości ciepła dzięki temu, że w każdym cm2 membrany znajduje się 1,4 miliardów mikroskopijnych porów. Są one około 700 razy większe od cząsteczek pary wodnej, dlatego wilgoć potu nie gromadzi się na powierzchni skóry ale ulega odparowaniu poprzez membranę.
 • HYDROBLOC® - jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez firmę Zamberlan®, którym opatrzone zostały produkty wykonane z najwyższej jakości naturalnej skóry. Skóra dzięki specjalnej obróbce oraz impregnacji jest bardziej odporna na wodę, wytrzymalsza na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym cechuje się niebywałą trwałością.
 • Z.A.S. Skóra dzięki specjalnej obróbce oraz impregnacji jest bardziej odporna na wodę, wytrzymalsza na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym cechuje się niebywałą trwałością.
 • Z.A.S.

  - Zamberlan Air System
  – specjalna konstrukcja, metoda projektowa oraz dobór komponentów zostały ukierunkowane tak, by zoptymalizować komfort oraz oddychalność butów. Rozwiązanie to pozwoliło osiągnąć ekstremalnie niską wagę oraz oddychalność na fantastycznym poziomie.
 • ZCS – system tłumienia drgań, który znacznie zmniejsza udar przenoszony przez stawy podczas każdego kroku. Dzięki zastosowaniu różnych typów materiałów absorbujących wstrząsy, system świetnie spisuje się w różnorodnym terenie.
 • 3 - Action - anatomicznie uformowane wkładki do butów produkowane wyłączne przez firmę Zamberlan. Kształt wkładek pozwala na idealne dopasowanie do stopy, natomiast piankowe poduszki w okolicy pięt redukują siłę uderzenia pięty o podłoże. Kształt wkładek pozwala na idealne dopasowanie do stopy, natomiast piankowe poduszki w okolicy pięt redukują siłę uderzenia pięty o podłoże.

  Wkładki umożliwiają naturalny ruch podczas chodzenia, redukują zmęczenie mięśni i podnoszą komfort użytkowania. Wkładki można łatwo wyjąć, co pozwala zachować odpowiednią higienę.
 • Vibram® - rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
 • Z.A.T. - Zamberlan Anti-Torsion System - system stabilizacji stopy zaprojektowany przez firmę Zamberlan. - Zamberlan Anti-Torsion System - system stabilizacji stopy zaprojektowany przez firmę Zamberlan.

  Pozwala on na osiągnięcie doskonałej ochrony przed skręceniem, zapewniając jednocześnie stawom stopy swobodną pracę w pełnym zakresie.
.

Cechy:

 • Membrana:Gore - Tex
 • Podeszwa:Vibram Zaberlan Lite Grip
 • Krój:Wysoki
 • Cholewka:Skóra nubukowa + skóra dwoinowa
 • Podszewka:Microtex
 • Śródpodeszwa:Pianka EVA formowana pod ciśnieniem
Więcej informacji
Marka Zamberlan
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ZEMBERLAN Buty Sequoia GT Lady
Twoja ocena

Zobacz również

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.