Praca w Outdoorzy.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketplace  i programów afiliacyjnych

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczna opieka i prace nad rozwojem kanałów marketplace takich jak: Allegro, Decathlon marketplace, Empik marketplace i inne. ( bez kontaktu i obsługi klienta)
  • Zarządzanie kontami, ofertami, promocjami itp.
  • Prowadzenie działań mających na celu wzrost sprzedaży w tych kanałach.
  • Wystawianie ofert na ww. kanałach sprzedaży. Np. Allegro: łączenie ofert w opcje wielowariantowe, wsparcie w prowadzeniu akcji promocyjnych.
  • Dbanie o wizerunek kont.
  • Współtworzenie działu e-commerce.
  • Współpraca z działem IT, działem księgowości i działem obsługi klienta.

Oczekujemy

  • Podstawowej znajomość branży e-commerce.
  • Chęci nabywania nowych umiejętności oraz wiedzy o asortymencie sklepu.
  • Sumienności, systematyczności.
  • Analitycznego myślenia.
  • Doskonałej organizacji pracy własnej przy zachowaniu umiejętności pracy w grupie.
  • Znajomość środowiska Microsoft Office w szczególności Excel, oraz narzędzi Google.
  • Chęci wniesienia nowej jakości do Naszej firmy.
  • Aktywnego zainteresowania sportem, szczególnie górami będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi: Baselinker, Allegro Ads, Planer Kampanii, Trade Watch, Trade Analitics,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ciekawą pracę w przyjaznej niekorporacyjnej atmosferze.
  • Dostęp i możliwość pracy ze znanymi markami z branży górskiej.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym.
  • Szkolenia i poznanie najnowszych narzędzi marketingowych.
  • Dostęp do karty MULTISPORT oraz możliwość innych benefitów.

Miejsce pracy:

  • biuro/ ul. Piekarska 86/26 43-300 Bielsko-Biała

Wynagrodzenie:

  • 4200 - 5400 brutto. Umowa o pracę, kwota zależna od umiejętności, doświadczenia, wyników i stażu pracy

Godziny Pracy:

  • Praca od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16. Nie pracujemy w weekendy.

Swoje CV proszę przesłać na adres elektroniczny praca(at)outdoorzy.pl

W wiadomości prosimy dołączyć poniższą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).