Kim jesteśmy

Gdy pasja przeradza się w pełnoetatowe zajęcie

Zaczęło się od towarzyskiego spotkania. Dwaj znajomi ze szkoły średniej w 2008 roku połączyli siły i założyli sklep internetowy. Paweł - pasjonat outdooru i gór - i Łukasz z drygiem do informatyki. Obaj z doświadczeniem w firmach z branży outdooru. Początki były skromne, zapewne podobne do początków innych tego typu firm. Biuro i magazyn mieściły się w jednym pomieszczeniu. Od tego czasu przebyliśmy długą drogę. Rozwijaliśmy się. W miarę jak firma rosła, zatrudnialiśmy nowych pracowników i powiększaliśmy przestrzeń biurową i magazynową. To, co się nie zmieniło przez te lata, to nasza wizja. Dostarczamy najlepszy sprzęt outdoorowy, dzielimy się naszym doświadczeniem i robimy to najlepiej.

Gdzie się mieścimy

U podnóża gór

Od zawsze pasjonowały nas góry, a spędzanie czasu wolnego na łonie natury jest wpisane w nasze DNA. Bielsko-Biała, nasza siedziba, to miasto, w którego sąsiedztwie znajdują się masywy górskie Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. Stąd też blisko do gór Słowacji czy Polskich Tatr. Co weekend odkrywamy atrakcje Szczyrku, Wisły czy Ustronia. Poszukujemy nowych tras, ale nie stronimy również od utartych szlaków. Właśnie to otoczenie nas inspiruje i dostarcza nowe pokłady energii.

Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami outdoorowymi. W ręce naszych klientów oddajemy sprzęt i odzież, które sami testujemy. Warunki ku temu mamy najlepsze. Bliskość gór sprawia, że regularnie poddajemy ocenie produkty, które potem trafiają do oferty sklepu.

Tym się zajmujemy

Pierwszorzędna obsługa, konkurencyjne ceny, sprawna wysyłka

Robimy to, co umiemy najlepiej i pozostajemy wierni naszym celom. Chcemy, aby nasi klienci mieli jak najlepsze wrażenia z zakupów u nas. Dlatego w naszym sklepie oferujemy starannie wyselekcjonowany sprzęt do wspinaczki, turystyki i sportów górskich, biegania, kolarstwa górskiego, sportów zimowych, a także akcesoria podróżne. Nasz magazyn obfituje w setki produktów outdoorowych największych i znanych marek outdoorowych, a także tych, które mają aspiracje, by takimi się stać. Stale poszerzamy asortyment. Każdy znajdzie coś dla siebie: turysta, wspinacz, biegacz i rowerzysta. 

Nie byłoby Outdoorów bez ludzi. Dbamy o relacje i wspólnie wzmacniamy poczucie, że jesteśmy jednym, zgranym zespołem. Zachowujemy balans między pracą a czasem wolnym. Stale się rozwijamy i udoskonalamy. Pasją i doświadczeniem dzielimy się z klientami. Dostarczamy im najlepsze produkty. Przekazujemy informacje o nich w sposób łatwy i dostępny.

Dlaczego Outdoorzy?

Słuchamy klientów i skupiamy się na jego potrzebach

Doświadczenie - tego nie zastąpi nic. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu i jesteśmy dumni, że możemy przenosić nasze zainteresowania na grunt pracy. Jeśli pytasz nas o radę, to wiesz, że odpowiedzi szukamy w naszych doświadczeniach. Zawsze służymy pomocą, słuchamy i doradzamy w wyborze sprzętu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Co nas wyróżnia od innych?

1. starannie wyselekcjonowany asortyment
2. wiedza o branży i produktach, które oferujemy
3. pasja - lubimy to, co robimy, nie zapominamy o naszych początkach i o tym, kto jest ważny w biznesie - człowiek

Dołącz do nas!

Profesjonalizm, klient, rozwój

Misja firmy zawiera się w tych trzech słowach: profesjonalizm, klient, rozwój. Profesjonalnie doradzamy, skupiamy się na potrzebach klientów i stale się rozwijamy, by nie spocząć na laurach. Jeśli dla Ciebie te wartości też są ważne - zapraszamy do nas. Wspólnie odkrywajmy tajemnice outdooru i dzielmy się nimi z innymi.

Skontaktuj się z nami