NATUREHIKE Namiot MONGAR 2

SKU
ID:24500
Dostępność: Brak
Czas dostawy: -
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Koniec ery ciasnych i ciężkich namiotów. Mongar 2 to ultralekka dwójka, w której jest dość miejsca na rozkręcenie niezłej imprezy.Naturehike Mongar 2 to wyjątkowo lekki namiot dwuosobowy, który oferuje ogrom miejsca podczas biwaków. Konstrukcja opiera się na stelażu z Aluminium 7001, czyli materiału lekkiego, wytrzymałego i jednocześnie niedrogiego. Łącząc 3 elementy szybko powstaje szkielet, do którego podpinamy sypialnię i nakładamy na nią tropik.Odciągi ze śledziami pozwalają ustabilizować konstrukcję, która sama w sobie jest pancerna i samonośna. W upalne noce można spać w samej sypialni podziwiając nocne niebo bezpośrednio z wnętrza śpiwora.Powierzchnia użytkowa podłogi wewnątrz wynosi 2.60m2, a pionowe ściany pozwalają na komfortowe przebywanie wewnątrz. Łącząc 3 elementy szybko powstaje szkielet, do którego podpinamy sypialnię i nakładamy na nią tropik.Odciągi ze śledziami pozwalają ustabilizować konstrukcję, która sama w sobie jest pancerna i samonośna. W upalne noce można spać w samej sypialni podziwiając nocne niebo bezpośrednio z wnętrza śpiwora.Powierzchnia użytkowa podłogi wewnątrz wynosi 2.60m2, a pionowe ściany pozwalają na komfortowe przebywanie wewnątrz.

Dwa wejścia z przedsionkiem o powierzchni 0,6m2 każdy umożliwiają łatwe gotowanie i przechowywanie sprzętu. Wejście sypialni oraz tropiku można na stałe przyczepić, gdy zachodzi taka potrzeba.Wewnętrzne kieszenie na drobiazgi przydają się, gdy potrzebujesz mieć coś pod ręką. Haczyk na lampkę zapewni odpowiednią ilość światła wewnątrz, a otwory wentylacyjne zapobiegną gromadzeniu się wilgoci.Do namiotu dołączana jest osobna mata chroniąca podłogę przed przetarciem na ostrej nawierzchni. Można ją również wykorzystać do stworzenia ultralekkiego zestawu do spania. Można ją również wykorzystać do stworzenia ultralekkiego zestawu do spania.

Wystarczy połączyć matę z tropikiem (z pominięciem sypialni) aby uzyskać lekki zestaw chroniący przed deszczem i mokrym podłożem. Tropik oraz podłoga i części sypialni zostały wykonane z materiału nylon 20D pokrytego warstwą silikonu. Ta ultralekka tkanina posiada parametry wodoodporności na poziomie 4000mm. Wszystkie szwy zostały podklejone więc nawet najgorsza ulewa nie stanowi problemu. Oddychającą część sypialni wykonano z siatki B3 umożliwiającej wymianę powietrza. Oddychającą część sypialni wykonano z siatki B3 umożliwiającej wymianę powietrza.

Namiot wyposażono w klamry Duraflex oraz aluminiowe śledzie. Mongar 2 waży zaledwie 1900g (z odciągami i śledziami), co jest niesamowicie dobrym wynikiem w tego typu namiocie. Pakuje się do wymiarów 55×15cm, więc łatwo zmieścić go do plecaka. Naturehike Mongar 2 jest namiotem, który możesz zabrać na każdą wędrówkę z plecakiem czy kemping. Wystarczająca ilość miejsca w środku zapobiega powstawaniu konfliktów ze współlokatorem.

Cechy

 • Przeznaczony dla 2 osób
 • Dwa wejścia w kształcie litery D z przedsionkiem
 • Podklejane szwy
 • Wolnostojąca konstrukcja (możliwość używania samej sypialni, lub tropiku z matą)
 • Haczyk do podpięcia lampki
 • Odciągi poprawiające stabilność
 • Mata (footprint) w zestawie
 • Materiał podłogi: 20D 100% Nylon pokryty warstwą silikonu 4000mm
 • Materiał sypialni: 20D 100% Nylon pokryty warstwą silikonu 4000mm / Siatka B3
 • Materiał tropiku: 20D 100% Nylon pokryty warstwą silikonu 4000mm
 • Powierzchnia przedsionka: 1.30m2
 • Powierzchnia wnętrza namiotu: 2.60m2
 • Wymiary namiotu: 255 x 210 x 100 cm (długość x szerokość x wysokość)
 • Minimalna waga (stelaż, sypialnia, tropik): 1780g
 • Maksymalna waga: 1900g + opcjonalnie mata 240g
 • Wymiary spakowanego: 50 x 15cm
Możliwość dokupienia dodatkowego przedsionka tutaj.
   .
   Więcej informacji
   Marka Naturehike
   Napisz własną recenzję
   Napisz opinię o produkcie:NATUREHIKE Namiot MONGAR 2
   Twoja ocena

   Inne produkty tej marki

   1. -30%
    Nowy
    Rating:
    0%
    NATUREHIKE Mata dmuchana 20FCD OUTDOOR 3D SLEEPING PAD yellow Naturehike
    Cena regularna 325,00 zł Cena specjalna 227,50 zł
   2. -30%
    Nowy
    Rating:
    0%
    NATUREHIKE Mata dmuchana 20FCD OUTDOOR 3D SLEEPING PAD blue Naturehike
    Cena regularna 325,00 zł Cena specjalna 227,50 zł
   3. -20%
    Nowy
    Rating:
    0%
    NATUREHIKE Mata NH20FCD07 EGG CRATE FOLDING MAT blue Naturehike
    Cena regularna 119,00 zł Cena specjalna 95,20 zł
   4. -20%
    Nowy
    Rating:
    0%
    NATUREHIKE Mata NH20FCD07 EGG CRATE FOLDING MAT yellow Naturehike
    Cena regularna 119,00 zł Cena specjalna 95,20 zł