MARABUT Namiot MOSQUITO

SKU
1234030
389,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Paczkomat 24/7: 14.99 zł
Kurier DHL: 20.99 zł
Poczta Polska: 16.49 zł
Moskitiera, która może być używana jako namiot na biwakach w upalnych i bezdeszczowych warunkach lub jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Idealnie spisze się w miejscach gdzie owady i insekty są utrapieniem podczas biwakowania. Gwarancja i serwis: 3 letnia gwarancja Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie. Dzięki temu, że namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie. Serwis pogwarancyjny: Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług  serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, że namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie. Serwis pogwarancyjny: Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług  serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym.

Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce do pobrania. Akcesoria i części zamienne: Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych części (m.in. szpilek, linki odciągowych, podłóg) oraz zestawów naprawczych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Testy: Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które firma przekazuje testerom. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Testy: Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które firma przekazuje testerom.

Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Namioty są testowane w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, setki rozkładań i składań. .

Cechy:

  • Waga:1,8 kg
  • Wymiary po spakowaniu:55 cm, fi: 13 cm
  • Ilość osób:1-2
  • Materiał tropiku:brak
  • Materiał podłogi:tkanina PE. Wodoodporność: 10.000 mm
  • Wymiary sypialni:203 x 143 cm
  • 1 osobowe:Tak
  • 2 osobowe:Tak
  • Szpilki:stalowe
  • Stelaż:włókno szklane 7,9 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MARABUT Namiot MOSQUITO
Twoja ocena

Inne produkty tej marki

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.