MARABUT Namiot MESA FlexTent

SKU
ID:403
Od 1 320,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: -
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Kolekcja FlexTent, czyli system namiotów łączonych, to doskonała propozycja dla zorganizowanych grup turystycznych, militarnych czy drużyn harcerskich. Namioty FlexTent można łączyć ze sobą na wiele różnych sposobów, tworząc nawet całe „namiotowe miasteczka”. Każdy namiot może być oczywiście użytkowany osobno, jako niezależny.  Namiot - świetlica. Używany oddzielnie stanowi istotny element życia towarzyskiego grupy. Używany oddzielnie stanowi istotny element życia towarzyskiego grupy.

W połączeniu z innymi namiotami FlexTent będzie centralną częścią namiotowego miasteczka. Używany oddzielnie jest wygodnym tunelowym namiotem o dwóch wejściach i dwóch absydach. Dzięki systemowi FlexTent, namioty można łaczyć w nieograniczony sposób, biwakowanie zyskuje zupełnie nowy wymiar! UWAGA! Podłoga nie jest na wyposażeniu namiotu. Gwarancja i serwis: 3 letnia gwarancja Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie. Dzięki temu, że namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie. Serwis pogwarancyjny: Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług  serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, że namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie. Serwis pogwarancyjny: Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług  serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym.

Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce do pobrania. Akcesoria i części zamienne: Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych części (m.in. szpilek, linki odciągowych, podłóg) oraz zestawów naprawczych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Testy: Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które firma przekazuje testerom. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Testy: Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które firma przekazuje testerom.

Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Namioty są testowane w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, setki rozkładań i składań. .

Cechy:

  • Waga:7,9 kg
  • Wymiary po spakowaniu:60 cm, fi: 20 cm
  • Materiał tropiku:poliester rip stop Uv resistant. Wodoodporność: 3000 mm
  • Materiał podłogi:opcja dodatkowa
  • Wejścia:4
  • Szpilki:stalowe
  • Stelaż:włókno szklane 8,5/9,5 mm
Więcej informacji
Marka Marabut
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MARABUT Namiot MESA FlexTent
Twoja ocena

Inne produkty tej marki