GRIVEL Plecak ROCKER 45

SKU
8033971654486
Cena regularna 555,00 zł Cena specjalna 429,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas wysyłki: 24 godz.
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Inpost: 11.49 zł
Kurier DHL: 12.99 zł
Poczta Polska: 13.99 zł
Plecak stworzony z myślą o wspinaczce i boulderingu. Pozwala wygodnie zabrać ze sobą wszystko co niezbędne! Jego zmyślna konstrukcja pozwala na pomieszczenie całego niezbędnego sprzętu do zdobywania ścian i szczytów. Dzięki wytrzymałym materiałom (Taurpaulin) z jakich został stoworzony, Rocker będzie służył przez długie lata. Nie są mu też straszne ostre przyrządy, które nosimy ze sobą na skałki.Wygodna, boczna rączka pozwala na przenoszenie bagażu także w dłoni - gdy potrzebujemy całość przenieść na niewielkie odległości. Nie są mu też straszne ostre przyrządy, które nosimy ze sobą na skałki.Wygodna, boczna rączka pozwala na przenoszenie bagażu także w dłoni - gdy potrzebujemy całość przenieść na niewielkie odległości.

Otwieranie na kształt litery U daje prosty i szybki dostęp do całej zawartości bez potrzeby szukania w bagażu tego, co akurat jest nam potrzebne.Boczna siateczkowa kieszonka jest idealna do przenoszenia np. butelki z piciem. Organizer we wewnętrznej części sprawia, że najważniejsze przedmioty są zawsze łatwo dostępne i posegregowane.Grivel S.r.l. produkuje sprzęt alpinistyczny od roku 1818, obecnie ma więc ponad 190 lat. Biuro główne znajduje się w Courmayeur, tj. Biuro główne znajduje się w Courmayeur, tj.

u podnóży najwyższej góry Alp, Mont Blanc. Firma uważana jest za jedną z najlepszych światowych marek zajmujących się sprzętem alpinistycznym.   Cechy
 • Pojemność: 45 L
 • Waga 2130g
 • Pas biodrowy z kieszeniami
 • Regulowany pas piersiowy
 • Dodatkowe uchwyty na transport
    .
    Więcej informacji
    Marka Grivel
    Napisz własną recenzję
    Napisz opinię o produkcie:GRIVEL Plecak ROCKER 45
    Twoja ocena

    Inne produkty tej marki