CLIMBING TECHNOLOGY Kask STARK

SKU
ID:2088
Dostępność: Brak
Czas dostawy: -
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
CLIMBING TECHNOLOGY Kask STARK.   Profesjonalny, lekki kask do wspinaczki skalnej i wysokogórskiej. Kask to rzecz, którą w górach i skałach trzeba ze sobą mieć. Zainwestuj w najbardziej komfortowy i bardzo lekki kask, który zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od warunków i wysokości, na której aktualnie się znajdujesz. Bardzo ważną cechą konstrukcji tego kasku jest niska waga przy zastosowaniu do produkcji bardzo wytrzymałego poliwęglanu. Kształt skorupy został tak zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną ochronę głowy wspinacza przy jednoczesnym uzyskaniu szerokiego kąta widzenia. Kształt skorupy został tak zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną ochronę głowy wspinacza przy jednoczesnym uzyskaniu szerokiego kąta widzenia.

Odpowiedni kształt kasku zapewnia ochronę zarówno skroniom jak i potylicy (dzięki charakterystycznemu obniżeniu tylnej części kasku). Wnętrze jest wyścielone miękkimi gąbkami, które odprowadzają wilgoć od ciała i poprawiają komfort użytkowania. Gąbki zamocowane są za pomocą rzepów, dzięki czemu można je łatwo odpiąć i wyprać.    Paski pod brodą utrzymują skorupę kasku w stabilnej pozycji nawet podczas najbardziej energicznych ruchów. Omijając newralgiczne miejsca (np. Omijając newralgiczne miejsca (np.

uszy) zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Klamra do zapięcia pod brodą jest szybka i pewna w obsłudze. Kask posiada 9 otworów wentylacyjnych, w tym 6 zabezpieczonych siatką ze stali nierdzewnej. Rozwiązanie to chroni przed drobniejszym kamykami oraz przed owadami. Rozwiązanie to chroni przed drobniejszym kamykami oraz przed owadami.

System regulacji rozmiaru został pomyślany tak, aby można go było dopasować do obwodu głowy jedną ręką w szybki i wygodny sposób, poprzez pokrętło regulacji z tyłu głowy.
 • Waga: 403 g
 • Rozmiar: uniwersalny w zakresie 53 – 62 cm
.

Cechy:

 • Waga:403 g
 • Rozmiar:uniwersalny w zakresie 53 – 62 cm
Więcej informacji
Marka Climbing Technology
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CLIMBING TECHNOLOGY Kask STARK
Twoja ocena

Inne produkty tej marki

 1. -20%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY LONG BAR Climbing Technology
  Cena regularna 41,00 zł Cena specjalna 32,79 zł
 2. -20%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY Magnezja CLASSIC BALL Climbing Technology
  Cena regularna 18,00 zł Cena specjalna 14,39 zł
 3. -20%