Dla dzieci

Filtr  
 1. Kolor Fioletowy Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Cena  
Kolor  
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.

Plecaki juniorskie, plecaki dziecięce

W obecnych czasach dzieci muszą bardzo dużo dźwigać na swoich plecach. Skoro już tak się dzieje, to dlaczego nie dać im najlepszego plecaka? Plecaki juniorskie to nie tylko plecaki do szkoły. Podaruj swojej pociesze plecak turystyczny i wspólnie wędrujcie, pokonujcie kolejne kilometry szlaków i razem zdobywajcie nowe szczyty.

Wygoda w plecakach juniorskich

Zdrowie dzieci jest ważne, dlatego przy wyborze plecaka juniorskiego powinieneś zwrócić uwagę na jego system nośny. Wyściełane szelki sprawiają, że dźwigany ciężar wydaje się lżejszy, poza tym szelki nie wbijają się w ramiona. Dobrze, żeby plecak turystyczny dla najmłodszych miał pas biodrowy, który odciąża kręgosłup, ładunek zostaje równomiernie rozłożony. Przy dłuższych trasach sprawdzają się te same patenty, co przy plecaka dla dorosłych, czyli wentylowany panel tylny. Sprawdzi się on zwłaszcza w cieplejsze pory roku. Regulowane paski naramienne pozwalają dopasować plecak do sylwetki dziecka, podobnie rzecz się ma z pasem biodrowym i paskiem piersiowym.

Plecaki juniorskie dobre na wyprawę, a nawet do szkoły

Pojemna komora główna, dodatkowe kieszenie, możliwość zwiększenia pojemności dzięki regulowanej pokrywie, wytrzymałe materiały to wszystko się sprawdza na szlaku, ale też w drodze do szkoły. Boczne kieszenie mogą mieścić zarówno butelki z wodą, jak i piórnik. W wewnętrznej przegrodzie dziecko przeniesie bukład z wodą, ale też laptop. To, jak wykorzystacie plecaki juniorskie, zależy tylko od waszych potrzeb.

Zakup plecaków juniorskich w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama plecaków dla juniorów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Outdoorowe plecaki dla dzieci zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie junioskich plecaków turystycznych pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły plecaków biwakowych dla najmłodszych.

Bezpieczne zakupy plecaków dla dzieci

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych plecaków dla najmłodszych na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość plecaków dla dzieci to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą ultralekkich plecaków dla juniorówi podaruj sobie komfort.

Tanie lekkie plecaki podróżne dla najmłodszych

Tanie plecaki dla małych podróżników dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe plecaki dla dzieci na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Terenowe plecaki dla juniorów, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wygodne plecaki dla  młodzieży były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa plecaków dla dzieci

Opcje dostawy podróżnych plecaków dziecięcych

Wybierz sposób dostawy plecaków dla małych turystów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki plecaków dla młodych podróżnych szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z plecakami dla dzieci na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania górskich plecaków dziecięcych. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty plecaków na górskie wyprawy dla najmłodszych

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych plecaków dla dzieci. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu plecaków na biwak dla juniorów:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z outdoorowymi plecakami dla juniorów wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje plecaków na wędrówki dla dzieci

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich dziecięcych plecaków outdoorowych, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi plecakami dla małych turystów.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie plecaki outdoorowe dla dzieci na górskie wędrówki poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe plecaki dla juniorów.

Wymiana plecaków dla dzieci 

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich plecaków biwakowych na wędrówki po górskich szlakach dla najmłodszych możesz wymienić je na nowe plecaki biwakowe dzla dzieci. W takim przypadku nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi plecakami dla młodych turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl
ul. Legionów 26/28 L
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za plecaki outdoorowe dziecięce na górskie spacery

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za biwakowe plecaki górskie dla młodych turystów przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z terenowymi plecakami biwakowymi dla młodzieży wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73