LIFESTRAW Filtr Bidon LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL 0,7 l Black

SKU
7640144285692
269,00 zł
Dostępność: Brak
Czas dostawy:
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł

LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL to niezwykle wydajny 2-stopniowy filtr do wody w wygodnym bidonie. Idealny do użytku w warunkach plenerowych, w podróży oraz w sytuacjach awaryjnych, bezpieczny nawet do skażonej wody.

 1. wytrzymały, kompaktowy i ultralekki turystyczny filtr do wody 
 2. bidon ze stali nierdzewnej
 3. oczyszcza wodę z brudu, bakterii, pasożytów, mikroplastiku
 4. skuteczność oczyszczania do 99.999999% procent
 5. poprawia smak i zapach wody, obniża poziom chloru i materii organicznej
 6. utrzymuje chłód napoju na wiele godzin

LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL może przefiltrować nawet 4000 litrów wody, usuwając minimum 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków, takich jak m.in. Salmonella czy Escherichia coli. Nie zawiera przy tym żadnych substancji chemicznych, baterii ani części wymiennych. W trakcie wędrówki czy podróży wystarczy napełnić bidon wodą – np. z jeziora – i zacząć pić przez ustnik, aby filtr zaczął działać podczas picia.

SPECYFIKACJA

 • przeznaczenie: camping, podróż, codzienny użytek
 • pojemność: 710 ml
 • wymiary: 24 cm x 8,5 cm
 • waga: 480 g
 • materiał butelki: stal nierdzewna
 • wolny od BPA
 • spełnia normy: NSF 42 dotyczącą redukcji chloru oraz US EPA i NSF P231 w zakresie usuwania bakterii i pasożytów
 • zawartość zestawu: filtr do wody, butelka, nakrętka z ustnikiem, karabinek

CHARAKTERYSTYKA

 • wewnętrzny wymienny filtr membranowy LifeStraw® (do 4000 l wody)
 • dodatkowy wymienny filtr z węglem aktywnym (do 100 l wody)
 • otwierany, szczelny silikonowy ustnik – ułatwia picie
 • solidnie wykonana butelka ze stali nierdzewnej z dwuścienną izolacją próżniową – orzeźwiająco zimna woda przez wiele godzin
 • karabinek do wygodnego przypięcia i podróżowania z butelką

TECHNOLOGIE

LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL wyposażono w zaawansowany technologicznie 2-stopniowy filtr: standardowy, długotrwały filtr membranowy LifeStraw®, który może przefiltrować max. 4000 litrów wody, oraz dodatkowy filtr z węglem aktywnym – jeden wkład węglowy starcza na przefiltrowanie ok. 100 litrów wody. Można je następnie bardzo łatwo wymienić. Filtry nie tylko oczyszczają wodę z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków, brudu, mikroplastiku czy piasku, ale również zmniejszają zanieczyszczenie chemiczne pochodzenia organicznego i neutralizują nienaturalny smak wody. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL posłuży Ci przez co najmniej 250 dni.

SPOSÓB UŻYCIA: Umieść LifeStraw® bezpośrednio w źródle wody lub wlej wodę do pojemnika i wypij przez LifeStraw®, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem możesz poczuć lekki opór, dopóki membrana nie nasiąknie. Po zakończeniu picia wydmuchaj powietrze przez rurkę w celu usunięcia zgromadzonego brudu i resztek wody.

LifeStraw® jest tak mały i lekki, że możesz wrzucić go do walizki, nosić na szyi czy nawet w kieszeni, podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna. Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży, dobrze wiesz, jak ważny jest dostęp do czystej wody pitnej, aby zapobiec chorobom powodowanym przez skażoną wodę.

W przypadku klęski żywiołowej być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw® jest łatwy w obsłudze i zdatny do użytku przez 5 lat – zaopatrzenie domowego zestawu pierwszej pomocy w LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL to naprawdę niewielka inwestycja w bezpieczeństwo.

Więcej informacji
Marka LifeStraw
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIFESTRAW Filtr Bidon LIFESTRAW GO STAINLESS STEEL 0,7 l Black
Twoja ocena

Inne produkty tej marki