LIFESTRAW Filtr Bidon LIFESTRAW GO 1 l Dark Teal

SKU
7640144285500
239,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 24 godz.
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł

LIFESTRAW GO to niezwykle wydajny 2-stopniowy filtr do wody w wygodnym bidonie. Idealny do użytku w warunkach plenerowych, w podróży oraz w sytuacjach awaryjnych, bezpieczny nawet do skażonej wody.

 1. wytrzymały, kompaktowy i ultralekki turystyczny filtr do wody
 2. oczyszcza wodę z brudu, bakterii, pasożytów, mikroplastiku
 3. skuteczność oczyszczania do 99.999999% procent
 4. poprawia smak i zapach wody, obniża poziom chloru i materii organicznej
 5. tritanowa butelka

LIFESTRAW GO może przefiltrować nawet 4000 litrów wody, usuwając minimum 99,9999% bakterii żyjących w wodzie i 99,9% pasożytniczych pierwotniaków, takich jak m.in. Salmonella czy Escherichia coli. Nie zawiera przy tym żadnych substancji chemicznych, baterii ani części wymiennych. W trakcie wędrówki czy podróży wystarczy napełnić bidon wodą – np. z jeziora – i zacząć pić przez ustnik, aby filtr zaczął działać podczas picia.

SPECYFIKACJA

 • przeznaczenie: camping, podróż, codzienny użytek
 • pojemność: 1 l
 • wymiary: 23,5 cm x 9 cm
 • waga: 245 g
 • materiał butelki: tritan
 • wolny od BPA
 • spełnia normy: NSF 42 dotyczącą redukcji chloru oraz US EPA i NSF P231 w zakresie usuwania bakterii i pasożytów
 • zawartość zestawu: filtr do wody, butelka, nakrętka z ustnikiem, karabinek

CHARAKTERYSTYKA

 • wewnętrzny, wymienny filtr membranowy LifeStraw® (do 4000 l wody)
 • wymienny filtr z węglem aktywnym (do 100 l wody)
 • otwierany, szczelny silikonowy ustnik
 • wytrzymały tritanowy bidon – można go myć w zmywarce (bez filtra)
 • karabinek do wygodnego przypięcia i podróżowania z butelką

TECHNOLOGIE

LIFESTRAW GO wyposażono w zaawansowany technologicznie 2-stopniowy filtr: standardowy, długotrwały filtr membranowy LifeStraw®, który może przefiltrować max. 4000 litrów wody, oraz dodatkowy filtr z węglem aktywnym – jeden wkład węglowy starcza na przefiltrowanie ok. 100 litrów wody. Można je następnie bardzo łatwo wymienić. Filtry nie tylko oczyszczają wodę z 99,9% bakterii i pasożytniczych pierwotniaków, ale również zmniejszają zanieczyszczenie chemiczne pochodzenia organicznego i neutralizują nienaturalny smak wody. Jeśli spożywasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, LIFESTRAW GO posłuży Ci przez co najmniej 250 dni.

SPOSÓB UŻYCIA: Umieść LifeStraw® bezpośrednio w źródle wody lub wlej wodę do pojemnika i wypij przez LifeStraw®, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem możesz poczuć lekki opór, dopóki membrana nie nasiąknie. Po zakończeniu picia wydmuchaj powietrze przez rurkę w celu usunięcia zgromadzonego brudu i resztek wody.

LifeStraw® jest tak mały i lekki, że możesz wrzucić go do walizki, nosić na szyi czy nawet w kieszeni, podróżując po krajach, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna. Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży, dobrze wiesz, jak ważny jest dostęp do czystej wody pitnej, aby zapobiec chorobom powodowanym przez skażoną wodę.

W przypadku klęski żywiołowej być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw® jest łatwy w obsłudze i zdatny do użytku przez 5 lat – zaopatrzenie domowego zestawu pierwszej pomocy w LIFESTRAW GO to naprawdę niewielka inwestycja w bezpieczeństwo.

Więcej informacji
Marka LifeStraw
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LIFESTRAW Filtr Bidon LIFESTRAW GO 1 l Dark Teal
Twoja ocena

Inne produkty tej marki