Na głowę

Filtr  
 1. Marka Sea To Summit Usuń ten przedmiot
 2. Marka Naturehike Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę
 1. SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę HEAD NET
  -25%
  Ocena:
  100%
  SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę HEAD NET Sea To Summit
  Cena regularna 59,90 zł Cena specjalna 44,99 zł
 2. SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę NANO HEAD NET PERMETHRIN
  -26%
  Rating:
  0%
  SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę NANO HEAD NET PERMETHRIN Sea To Summit
  Cena regularna 69,90 zł Cena specjalna 51,99 zł
 3. SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę NANO HEAD NET
  -25%
  Rating:
  0%
  SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę NANO HEAD NET Sea To Summit
  Cena regularna 64,90 zł Cena specjalna 48,99 zł
 4. SEA TO SUMMIT Moskitiera NANO MOSQUITO DOUBLE
  -34%
  Rating:
  0%
  SEA TO SUMMIT Moskitiera NANO MOSQUITO DOUBLE Sea To Summit
  Cena regularna 299,90 zł Cena specjalna 197,99 zł
 5. SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę MOSQUITO HEADNET Permetrin
  -34%
  Ocena:
  100%
  SEA TO SUMMIT Moskitiera na głowę MOSQUITO HEADNET Permetrin Sea To Summit
  Cena regularna 64,90 zł Cena specjalna 42,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 5

na stronę

Zakup moskitierna głowę w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama moskitier turystycznych na głowę. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Moskitiery turystyczne na głowę zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie moskitier na głowę dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły moskitier .

Bezpieczne zakupy moskitier biwakowych na głowę

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów moskitier turystycznych na głowę na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość moskitier outdoorowych na twarz to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą moskitier na głowę dla turystów i podaruj sobie komfort.

Tanie moskitiery podróżnicze na twarz 

Tanie moskitiery chroniące głowę dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę moskitiery do ochrony twarzy na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Lekkie moskitiery na głowę, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby biwakowe moskitiery do ochrony twarzy były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa biwakowych moskitier turystycznych do twarzy

Opcje dostawy chroniących twarz moskitier turystycznych.

Wybierz sposób dostawy moskitier na głowę w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki moskitier chroniących twarz szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z moskitierami biwakowymi na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania moskitier kempingowych na głowę. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty moskitier turystycznych do ochrony twarzy

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych outdoorowych moskitier do ochrony głowy. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu moskitier chroniących twarz dla turystów:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z moskitierami biwakowymi wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje moskitier na głowę dla podróżników

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich moskitier outdoorowych na głowę, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi moskitierami turystycznymi na głowę.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie moskitiery na głowę  poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe moskitiery outdoorowe na głowę.

Wymiana moskitier chroniących twarz turystycznych  

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich moskitier biwakowych do ochrony głowy dla podróżujących możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku przedmioty nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi moskitierami biwakowymi na głowę. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za moskitiery turystyczne

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za moskitiery na głowę przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z moskitierami do twarzy wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73