MARABUT Płachta TARP

SKU
1234040
240,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Paczkomat 24/7: 14.99 zł
Kurier DHL: 20.99 zł
Poczta Polska: 16.49 zł
Gdy namiot to zbyt wielki ciężar w plecaku lub zupełnie niepotrzebny luksus, a jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że warto jednak biwakować pod prowizorycznym dachem – TARP jest dla Ciebie.Idealnie rozwiązanie dla osób chcących być jak najbliżej natury lub jako dodatkowe zadaszenie obozowiska.Uwaga! Stelaż nie jest na wyposażeniu! Płachtę można rozłożyć na kijkach teleskopowych , narciarskich, między drzewami oraz na wiele innych sposobów, które znane są wytrawnym miłośnikom survivalu.Dostępna kolorystyka:
 • oliwkowy
Gwarancja i serwis: 3 letnia gwarancja Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie. Dzięki temu, że namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie. Serwis pogwarancyjny: Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług  serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce do pobrania. Akcesoria i części zamienne: Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych części (m.in. szpilek, linki odciągowych, podłóg) oraz zestawów naprawczych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Testy: Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które firma przekazuje testerom. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych.

Namioty są testowane w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, setki rozkładań i składań.
  Gwarancja: 2 lata.

  Cechy:

  • Waga:1 kg
  • Wymiary:300 x 300 cm
  • Materiał:poliester rip stop Uv resistant. Wodoodporność: 3000 mm
  • Wymiary po spakowaniu:25cm, fi: 15 cm
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:MARABUT Płachta TARP
  Twoja ocena

  Zobacz również

  Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.