WSP Przewodnik Aconcagua i okoliczne pasma w Argentynie i Chile

SKU
9788371360701
49,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Paczkomat 24/7: 14.99 zł
Kurier DHL: 20.99 zł
Poczta Polska: 16.49 zł
Krótki, treściwy i ciekawy przewodnik. Rzetelny opis drogi normalnej oraz fałszywej drogi Lodowcem Polaków na najwyższy szczyt obu Ameryk. Ponadto opisy kilku ciekawych wypraw trekingowych na pobliskie Jim Ryan jest z zawodu inżynierem budownictwa. To także wytrawny podróżnik, którego trwająca całe życie pasja dla gór zawiodła w wiele odległych miejsc. To także wytrawny podróżnik, którego trwająca całe życie pasja dla gór zawiodła w wiele odległych miejsc.

Przemierzył i obszernie opisał niektóre wspaniałe piesze szlaki w Nepalu, Lesotho w pd. Afryce, na Kilimandżaro oraz wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim. Szczyt i rejon Aconcagui zrobiły na nim duże wrażenie podczas jego pierwszej podróży w te okolice. Zauważył brak informacji odnośnie tej góry i napisał przewodnik “Aconcagua”, służący odtąd trekkerom ze wszystkich stron świata.szczyty. Zauważył brak informacji odnośnie tej góry i napisał przewodnik “Aconcagua”, służący odtąd trekkerom ze wszystkich stron świata.szczyty.

Wiele użytecznych informacji historycznych, krajoznawczych i przyrodniczych.O autorze:Jim Ryan jest z zawodu inżynierem budownictwa. To także wytrawny podróżnik, którego trwająca całe życie pasja dla gór zawiodła w wiele odległych miejsc. Przemierzył i obszernie opisał niektóre wspaniałe piesze szlaki w Nepalu, Lesotho w pd. Afryce, na Kilimandżaro oraz wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim. Afryce, na Kilimandżaro oraz wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim.

Szczyt i rejon Aconcagui zrobiły na nim duże wrażenie podczas jego pierwszej podróży w te okolice. Zauważył brak informacji odnośnie tej góry i napisał przewodnik “Aconcagua”, służący odtąd trekkerom ze wszystkich stron świata.Cechy
  • tytuł oryginału: Aconcagua and the southern Andes
  • przekład z języka angielskiego: Grażyna Tłaczała
  • liczba stron: 160
  • format: 120 x 168 mm
  • oprawa miękka
  • wyd. 1, 2011 r.
  • ISBN 978-93-7136-070-1
.

Cechy:

  • Liczba stron:296
  • Format:120 x 168 mm
Więcej informacji
Marka Wyd. Sklepu Podróżnika
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WSP Przewodnik Aconcagua i okoliczne pasma w Argentynie i Chile
Twoja ocena

Zobacz również

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.