WSP Przewodnik Narciarstwo wysokogórskie w Wysokich Taurach

SKU
9788371360633
50,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
: 12.49 zł
Kurier DHL: 13.99 zł
Poczta Polska: 13.99 zł
Przewodnik skiturowy po Wysokich Taurach opisuje tylko niewielką acz reprezentatywną część istniejących tras. Wyboru tras dokonano z myślą by z jednej strony dogodzić zróżnicowanym potrzebom narciarzy turowych, z drugiej zaś sprawiedliwie potraktować poszczególne regiony i pasma górskie.Sąsiadują ze sobą opisy popularnych tur oraz tras, na które mało kto się zapuszcza. Niektóre z tras należy pokonywać się w grudniu, na inne zaś zaleca się wychodzić na wiosnę - nawet w maju. Opisane trasy powinny zaspokoić gusta turowców o różnym stopniu zaawansowania, ale bez wątpienia pozostawią uczucie niedosytu. Opisane trasy powinny zaspokoić gusta turowców o różnym stopniu zaawansowania, ale bez wątpienia pozostawią uczucie niedosytu.

I o to właśnie autorowi chodziło. Każda trasa została przedstawiona w osobnym rozdzialiku. Dla każdej z nich przewidziano mapkę z zaznaczonym przebiegiem trasy. Przy opisie każdej z tras podano wszystkie ważne informacje praktyczne dot. Przy opisie każdej z tras podano wszystkie ważne informacje praktyczne dot.

dojazdu, bazy noclegowej (schroniska), czasu przejścia, stopnia trudności, różnicy wysokości, nachylenia stoków oraz ich ekspozycji, zalecanej pory wędrówki, itp. .

Cechy:

 • Liczba stron:112
 • Format:120 x 168 mm
Więcej informacji
Marka Wyd. Sklepu Podróżnika
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WSP Przewodnik Narciarstwo wysokogórskie w Wysokich Taurach
Twoja ocena

Inne produkty tej marki

 1. WSP Przewodnik Alpy Austriackie t. I
  -18%
  Rating:
  0%
  WSP Przewodnik Alpy Austriackie t. I Wyd. Sklepu Podróżnika
  Cena regularna 49,00 zł Cena specjalna 40,00 zł
 2. Rating:
  0%
  WSP Przewodnik Alpy Francuskie Wyd. Sklepu Podróżnika
  49,00 zł