Kawa i herbata

Filtr  
 1. Kolor Zielony Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 4

na stronę
 1. PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,75 L frost
  -29%
  Rating:
  0%
  PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,75 L frost Primus
  Cena regularna 139,00 zł Cena specjalna 98,99 zł
 2. PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,75 L mint
  -25%
  Rating:
  0%
  PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,75 L mint Primus
  Cena regularna 139,00 zł Cena specjalna 103,99 zł
 3. PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,5 L frost
  -37%
  Rating:
  0%
  PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,5 L frost Primus
  Cena regularna 129,00 zł Cena specjalna 80,99 zł
 4. ELBRUS Kubek termiczny DAKOS jungle
  -54%
  Rating:
  0%
  ELBRUS Kubek termiczny DAKOS jungle Elbrus
  Cena regularna 69,00 zł Cena specjalna 31,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 4

na stronę

Zakup turystycznych akcesoriów do kawy i herbaty w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama akcesoriów do kawy i herbaty dla turystów. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Outdoorowe akcesoria do kawy i herbaty zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie biwakowych akcesoriów do kawy i herbaty pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły biwakowych akcesoriów do kawy i herbaty.

Bezpieczne zakupy akcesoriów do kawy i herbaty

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów outdoorowych akcesoriów do kawy i herbaty na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość turystycznych akcesoriów do kawy i herbaty to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą ultralekkich akcesoriów do kawy i herbaty i podaruj sobie komfort.

Tanie akcesoria podróżne do kawy i herbaty

Tanie akcesoria do kawy i herbaty dla podróżników dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe akcesoria do kawy i herbaty na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Terenowe akcesoria do kawy i herbaty, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wygodne akcesoria do kawy i herbaty były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa akcesoriów turystycznych do kawy i herbaty

Opcje dostawy podróżnych akcesoriów do kawy i herbaty

Wybierz sposób dostawy akcesoriów do kawy i herbaty dla turystów w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki akcesoriów do kawy i herbaty dla podróżnych szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z akcesoriami do kawy i herbaty na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania górskich akcesoriów do kawy i herbaty. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty akcesoriów do kawy i herbaty na górskie wyprawy

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych akcesoriów do kawy i herbaty. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu turystycznych akcesoriów do kawy i herbaty na biwak:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z outdoorowymi akcesoriami do kawy i herbaty wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl

 1. Legionów 26/28 L

43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje turystycznych akcesoriów do kawy i herbaty

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich akcesoriów outdoorowych do kawy i herbaty, skontaktuj się z nami, przygotuj ją (powinna być czysta, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi akcesoriami do kawy i herbaty dla turystów.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl

 1. Legionów 26/28 L

43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie outdoorowe akcesoria do kawy i herbaty poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe akcesoria turystyczne do kawy i herbaty.

Wymiana akcesoriów do kawy i herbaty dla podróżujących  

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich akcesoriów biwakowych do kawy i herbaty możesz wymienić je na nowe akcesoria biwakowe do kawy i herbaty. W takim przypadku nie powinny mieć śladów użytkowania, ale też powinny posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi akcesoriami do kawy i herbaty dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A. - Outdoorzy.pl

 1. Legionów 26/28 L

43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe akcesoria do kawy i herbaty

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za biwakowe akcesoria do kawy i herbaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z akcesoriami biwakowymi do kawy i herbaty dla turystów  wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.

 1. Legionów 26/28

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046

REGON: 240863123

Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72

Fax: 33 486 91 73