WSP Przewodnik DOLOMITY T. 2 ZACHÓD – Dariusz Tkaczyk

SKU
9788371362682
69,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Inpost: 11.49 zł
Kurier DHL: 12.99 zł
Poczta Polska: 13.99 zł

5. wydanie kultowego przewodnika dla turystów. Dariusz Tkaczyk po raz kolejny zaprasza na górskie przygody w malowniczych Dolomitach.

Przewodnik dla turystów – podtytuł tej publikacji wiele mówi o jej charakterze. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas i potrzebują dobrej informacji o terenie, w którym przyjdzie im to zrobić. W tym przypadku chodzi o Dolomity – niezwykle malownicze góry, dobrze znane Polakom z wypadów na narty, ale także coraz częściej z letnich górskich wędrówek słynnymi via ferratami.

Warto sięgnąć po Dolomity nie tylko dlatego, że są jedynym przewodnikiem po tym regionie wydanym po polsku. Jego niewielkie rozmiary są bogato wypełnione treścią: szczegółowymi opisami dróg górskich, z uwzględnieniem czasów ich przejść i trudności, jakie mogą stwarzać. Trasy ilustrowane są przejrzystymi, dwukolorowymi schematami i mapami graniowymi. Dobre wyobrażenie o krajobrazie dają także liczne panoramy górskie oraz szereg kolorowych zdjęć.

Tom II obejmuje zachodnią część Dolomitów. Przed opracowaniem nowego wydania autor był w Dolomitach, dzięki czemu mógł zaktualizować i rozszerzyć opisy części tras, zwłaszcza w grupie Puez (rejon Badii, Sassongher, , schr. Gardenacia). Dodana została też nowa dolinna trasa spacerowa w okolicy Longiaru. Aktualizacji uległy dane teleadresowe schronisk.

CECHY

  • autor: Dariusz Tkaczyk
  • wydawca: Wydawnictwo Sklepu Podróżnika
  • oprawa: miękka
  • ISBN: 978-83-7136-268-2
  • liczba stron: 336
  • format: 146 x 210 mm
  • data wydania: 2021, wyd. V
Więcej informacji
Marka Wyd. Sklepu Podróżnika
Kolor /d/o/dolomity_tii_wyd5.png
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WSP Przewodnik DOLOMITY T. 2 ZACHÓD – Dariusz Tkaczyk
Twoja ocena

Inne produkty tej marki