Nieizolowane

Filtr  
 1. Kolor Zielony Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 7

na stronę
 1. NALGENE Butelka dla dzieci OTF Kids green monkey sustain
  -29%
  Rating:
  0%
  NALGENE Butelka dla dzieci OTF Kids green monkey sustain Nalgene
  Cena regularna 75,00 zł Cena specjalna 52,99 zł
 2. CAMELBAK Bidon Podium Chill Outdoor 710 ml lime/blue stripe
  -33%
  Rating:
  0%
  CAMELBAK Bidon Podium Chill Outdoor 710 ml lime/blue stripe Camelbak
  Cena regularna 99,90 zł Cena specjalna 66,99 zł
 3. NALGENE Butelka Everyday OTF 0,7 spring green sustain
  -25%
  Rating:
  0%
  NALGENE Butelka Everyday OTF 0,7 spring green sustain Nalgene
  Cena regularna 89,00 zł Cena specjalna 66,99 zł
 4. NALGENE Butelka Everyday OTF 0,7 juniper orange sustain
  -25%
  Rating:
  0%
  NALGENE Butelka Everyday OTF 0,7 juniper orange sustain Nalgene
  Cena regularna 89,00 zł Cena specjalna 66,99 zł
 5. NALGENE Butelka Wide Mouth 1L monochrome jade sustain
  -25%
  Rating:
  0%
  NALGENE Butelka Wide Mouth 1L monochrome jade sustain Nalgene
  Cena regularna 85,00 zł Cena specjalna 63,99 zł
 6. NALGENE Butelka WIDE MOUTH 1L spring green sustain
  -25%
  Rating:
  0%
  NALGENE Butelka WIDE MOUTH 1L spring green sustain Nalgene
  Cena regularna 85,00 zł Cena specjalna 63,99 zł
 7. NALGENE Butelka WIDE MOUTH 1L pear sustain
  -25%
  Rating:
  0%
  NALGENE Butelka WIDE MOUTH 1L pear sustain Nalgene
  Cena regularna 85,00 zł Cena specjalna 63,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 7

na stronę

Zakup outdoorowych butelek nieizolowanych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych butelek nieizolowanych biwakowych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Butelki nieizolowane dla turystów zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie  podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie butelek nieizolowanych biwakowych dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły butelek nieizolowanych dla podróżujących.

Bezpieczne zakupy terenowych butelek nieizolowanych  

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów butelek nieizolowanych do bushcraftu na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich butelek nieizolowanych biwakowych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych butelek nieizolowanych outdoorowych i podaruj sobie komfort.

Tanie butelki nieizolowane dla bushcraftowców

Tanie butelki nieizolowane dla alpinistów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe butelki nieizolowane biwakowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Butelki nieizolowane na wspinaczki górskie, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze górskie butelki nieizolowane na leśne wyprawy były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa turystycznych butelek nieizolowanych na wyprawy do lasu

Opcje dostawy butelek nieizolowanych dla wędrowców

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych butelek nieizolowanych na wyprawy górskie w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki butelek nieizolowanych dla bushcraftowców szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z butelkami nieizolowanymi dla alpinistów na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo butelek nieizolowanych dla turystów. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty butelek nieizolowanych dla wędrowców górskich

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych biwakowych butelek nieizolowanych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu butelek nieizolowanych dla podróżników:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z bushcraftowymi butelkami nieizolowanymi biwakowymi wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje butelek nieizolowanych outdoorowych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich butelek nieizolowanych dla turystów, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi butelkami nieizolowanymi biwakowymi dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie butelki nieizolowane biwakowe poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe  butelki nieizolowane biwakowe.

Wymiana podróżnych butelek nieizolowanych dla turystów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich turystycznych butelek nieizolowanych możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi butelek nieizolowanych biwakowych dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe butelki nieizolowane na leśne wędrówki

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za terenowe butelki nieizolowane przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z butelkami nieizolowanymi dla turystów wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73