Detektory lawinowe

Filtr  
 1. Marka Ortovox Usuń ten przedmiot
Wyczyść wszystko
Kategoria  
Marka  
Cena  
Przeznaczenie  
Kolor  
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 2

na stronę
 1. ORTOVOX Detektor lawinowy DIRACT blue ocean
  -27%
  Rating:
  0%
  ORTOVOX Detektor lawinowy DIRACT blue ocean Ortovox
  Cena regularna 1 649,99 zł Cena specjalna 1 207,99 zł
 2. ORTOVOX Detektor lawinowy DIRACT VOICE blue ocean
  -28%
  Rating:
  0%
  ORTOVOX Detektor lawinowy DIRACT VOICE blue ocean Ortovox
  Cena regularna 1 999,99 zł Cena specjalna 1 448,99 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produktów: 2

na stronę

Czym są detektory lawinowe?

W przypadku zejścia lawiny liczą się sekundy. Masz zaledwie kilkanaście minut, by odnaleźć zasypaną osobę żywą. Wraz z sondą lawinową i łopatą śnieżną detektory lawinowe są głównym elementem wyposażenia ratowniczego. Detektor lawinowy to urządzenie elektroniczne, które pomaga szybko zlokalizować zasypane pod śniegiem osoby. Detektor może pracować w dwóch trybach: nadawania lub odbioru. Jeśli się wspinasz lub wędrujesz w terenach zagrożonych zejściem lawiny, obowiązkowo powinieneś nosić ze sobą detektor lawinowy. Urządzenie powinno być nastawione na nadawanie.

Tryby, w jakich pracują detektory lawinowe

To małe urządzenie lawinowe działa w dwóch trybach. Tryb nadawania i tryb odbioru. W opcji nadawania detektor wysyła co sekundę impuls elektromagnetyczny. Wykorzystuje do tego częstotliwość 457 kHz - częstotliwość jest taka sama na całym świecie i dotyczy każdego modelu detektora lawinowego. W opcji odbioru detektor namierza sygnały, które nadają inne urządzenia w pobliżu. Jeśli wybierasz się w góry, musisz pamiętać, by przestawić detektory lawinowe na tryb nadawania. Ratownicy przełączają swoje urządzenia na tryb odbioru. Pieps, bo tak nazywa się potocznie detektory lawinowe, umożliwia odnalezienie i odkopanie zasypanej pod śniegiem ofiary.

Zakup detektorów lawinowych outdoorowych w sklepie internetowym outdoorzy.pl

W sklepie interentowym outdoorzy.pl znajduje się szeroka gama turystycznych detektorów lawinowych. Zaplanuj swoja wymarzoną wycieczke i wybierz odpowiednią odzież górską czy turystyczną w sklepie online. Bardzo solidne detektory lawinowe zapewniają wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających wypraw. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie detektorów lawinowych dla turystów pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły detektorów lawinowych dla podróżujących.

Bezpieczne zakupy detektorów lawinowych górskich

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów detektorów lawinowych do wspinaczki górskiej na stronie outdoorzy.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość lekkich detektorów lawinowych to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą solidnych detektorów lawinowych i podaruj sobie komfort.

Tanie detektory lawinowe terenowe dla alpinistów

Tanie detektory lawinowe dla alpinistów dostępne w sklepie internetowym outdoorzy.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz komfortowe i przygotowane na każdą pogodę wytrzymałe detektory lawinowe na wyprawę zgodnie z zaplanowanym budżetem. Wysokiej jakości detektory lawinowe na wspinaczki górskie, które oferujemy, są wybierane przez turystów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze górskie detektory lawinowe były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Dostawa turystycznych detektorów lawinowych dla wędrowców górskich

Opcje dostawy detektorów lawinowych dla alpinistów

Wybierz sposób dostawy solidnie wykonanych detektorów lawinowych w momencie zamawiania towaru.

Koszty wysyłki

Doręczyciel

Paczka od

299,99 zł

Paczka od

300,00 zł

Paczka

pobraniowa

Przybliżony

czas dostawy

Poczta Polska Kurier Pocztex 48

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

48 h

Firma kurierska DPD

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

InPost Paczkomaty*

9,95 PLN

0,00 PLN

+0,00 PLN

24 h

 

Sklep internetowy outdoorzy.pl zapewnia najwyższą jakośc usług i dbałość o przesyłki, dlatego na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu, jaki jest nam potrzebny, by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki detektorów lawinowych dla entuzjastów wspinaczki górskiej szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam jego przygotowanie. Paczki z solidnymi detektorami lawinowymi dla alpinistów na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką biznesową oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu. Co ważne możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania dobrych jakościowo detektorów lawinowych dla turystów górskich. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zwroty detektorów lawinowych dla wędrowców górskich

Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionych górskich detektorów lawinowych. Wystarczy zgłosić nam taki zamiar w ciągu 100 dni od dostarczenia produktu. Szczegółowe informacje na temat zwrotu znajdują się w regulaminie sklepu punkt XI - prawo do odstąpienia od umowy*. W miarę możliwości wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas zwrotu detektorów lawinowych dla podróżników górskich:

 • Elektroniczny formularz zwrotu znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza zwrotu znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Przesyłkę z detektorami lawinowymi do wspinaczki wyślij do nas na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Reklamacje detektorów lawinowych turystycznych

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swoich detektorów lawinowych, skontaktuj się z nami, przygotuj je (powinny być czyste, bez śladów zabrudzeń – błoto, kurz), oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz uszkodzenia. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi detektorami lawinowymi dla aktywnych.

 • Elektroniczny formularz reklamacji znajdziesz tutaj.
 • Wzór protokołu reklamacji znajdziesz (dla klientów z Allegro.pl) tutaj.

Wyślij do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli reklamacja zostanie uznana, zwrócimy Ci koszty wysyłki.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Zgodnie z prawem mamy do 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W tym czasie detektory lawinowe turystyczne poddawane są opinii rzeczoznawcy, a jeśli reklamacja zostanie uznana, od razu są naprawiane, o ile wada może być usunięta na drodze naprawy. Jeśli nie, zwracamy Ci pieniądze lub oferujemy nowe outdoorowe detektory lawinowe.

Wymiana podróżnych detektorów lawinowych dla turystów

W ciągu 100 dni od daty otrzymania swoich turystycznych detektorów lawinowych możesz wymienić je na nowe. W takim przypadku nie powinno mieć śladów użytkowania, ale też powinno posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie i komplet metek. Wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza wymiany oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zakupionymi detektorami lawinowymi dla turystów. Produkty odsyłasz do nas na swój koszt – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Po otrzymaniu przesyłki obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą celem ustalenia kosztów ponownej wysyłki. Koszty ustalane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub usług kurierskich. Koszty należy wpłacić na konto sklepowe tytułem: Wymiana_nr zamówienia.

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz i dołącz do odsyłanego do nas towaru:

 • Elektroniczny formularz wymiany znajdziesz tutaj.
 • Wzór formularza wymiany znajdziesz tutaj.

Przesyłkę wyślij do nas paczką pocztową lub listem poleconym priorytetowym na adres:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

Płatność za outdoorowe detektory lawinowe dla entuzjastów wspinaczki górskiej

Sklep internetowy outdoorzy.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

 • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl, PayPal.com),
 • płatność w systemie ratalnym Santander S.A.
 • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za pobraniem.
 • W przypadku płatności przelewem:
 • w złotych polskich (PLN), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 56 1240 6449 1111 0010 4881 9526 (Bank Polska Kasa Opieki SA) OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".
 • w euro (EUR), wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 64 1240 6449 1978 0010 4733 6455 (Bank Polska Kasa Opieki SA) SWIFT: PKOPPLPW, OUTDOORZY SPÓŁKA AKCYJNA, NIP: 5472086046. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr ........".

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty za turystyczne detektory lawinowe przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności online: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka z detektorami lawinowymi dla turystów wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie kurtki męskiej od dostawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Kontakt:

Outdoorzy S.A.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472086046
REGON: 240863123
Telefon/infolinia: 801 007 146, 33 486 91 72
Fax: 33 486 91 73