ORTOVOX Detektor ZOOM+

SKU
4250091798454
989,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 24 godz.
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 13.95 zł
Tak prosty jak tylko to możliwe. W tym detektorze połączono prostą funkcjonalność z nowoczesną technologią i zaawansowanym designem. Zredukowany do 2 przycisków funkcyjnych, koncentruje się na intuicyjnej obsłudze. Przełączanie pomiędzy nadawaniem a odbieraniem sygnału, włącznik i wyłącznik pozwalają skupić cała uwagę na wyświetlaczu LED. Przełączanie pomiędzy nadawaniem a odbieraniem sygnału, włącznik i wyłącznik pozwalają skupić cała uwagę na wyświetlaczu LED.

Podawana odległość od zasypanego, strzałka kierunku oraz wskazanie wielu ofiar pod śniegiem, umożliwia bardzo szybki proces poszukiwania zasypanych. Technologia Smart Antena pozwala automatycznie przestawiać się na ten sygnał, który jest najlepszy w danym momencie.Cechy/Specyfikacja:
  • SMART ANTENA to stosowany we wszystkich modelach detektorów Ortovox (poza najprostszym Patroller Digital) – opatentowany system automatycznego przełączania się na tę antenę, która w danej chwili nada najlepiej odbierany sygnał przez ratownika. To system, który ma bezpośredni wpływ na szybkość odnalezienia osoby zasypanej.
    Dane techniczne: Ilość anten 3 Tryb odbioru cyfrowy Sterowany Micropocesorem tak
  • Opatentowana Technologia Smart Antena TAK, z wyświetlaczem LED
  • Maksymalna odległość i szerokość szukania 40 m / .
Więcej informacji
Marka Ortovox
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ORTOVOX Detektor ZOOM+
Twoja ocena

Inne produkty tej marki