CLIMBING TECHNOLOGY Sonda Lawinowa PROBE FINDER 240

SKU
8056734839258
Cena regularna 189,00 zł Cena specjalna 151,20 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 24 godz.
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 13.95 zł
Niezastąpiona w trakcie wszystkich wypraw w zaśnieżonych górach – sonda lawinowa Probe Finder 240 to wysoka jakość wykonania i pełna niezawodność w wymagających warunkach.Jeden z niezbędnych elementów każdego miłośnika gór poruszającego się w zimowym otoczeniu. Sprawdzona i praktyczna sonda lawinowa pozwala szybko ustalić dokładną pozycję zasypanej osoby. Model Probe Finder 240 można zabrać ze sobą podczas każdego wyjścia w góry dzięki modułowej konstrukcji. Sześć segmentów pozwala na kompaktowe złożenie całości, tak aby zmieściła się nawet w niedużym plecaku górskim.Wewnątrz przeciągnięto kevlarową linkę, która służy do zablokowania rozłożonej sondy. Sześć segmentów pozwala na kompaktowe złożenie całości, tak aby zmieściła się nawet w niedużym plecaku górskim.Wewnątrz przeciągnięto kevlarową linkę, która służy do zablokowania rozłożonej sondy.

Cały proces przygotowania sondy do działania zajmuje dosłownie moment, dzięki czemu w czasie akcji ratowniczej nie traci się tak cennych sekund. Do wykonania sondy użyto lekkiego stopu aluminium, co gwarantuje jej odpowiednią wytrzymałość, ale jednocześnie zapewnia niską wagę, która jest niezwykle istotna przypadku ekwipunku, który towarzyszy nam podczas każdego wyjścia. Odpowiednio ukształtowany grot ułatwia przebijanie się przez zmrożony śnieg. Sondę Climbing Technology wyposażono także w wygodny pokrowiec transportowy, dzięki któremu nie będzie się mieszała z pozostałym ekwipunkiem.Climbing Technology to marka Aludesign S.p.A. Sondę Climbing Technology wyposażono także w wygodny pokrowiec transportowy, dzięki któremu nie będzie się mieszała z pozostałym ekwipunkiem.Climbing Technology to marka Aludesign S.p.A.

producenta z ponad 20 letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku outdoor'owym. Silne know-how i wysoce innowacyjne technologie produkcji stosowane są w wdrażaniu i produkcji wszelkiego rodzaju sprzętu związanego z alpinizmem, wspinaczką i innymi aktywnościami górskimi, a także z profesjonalnymi systemami wykorzystywanymi w pracach na wysokości i ratownictwie.Cechy
 • Średnica sondy: 12 mm
 • Długość po rozłożeniu: 240 cm
.
Więcej informacji
Marka Climbing Technology
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CLIMBING TECHNOLOGY Sonda Lawinowa PROBE FINDER 240
Twoja ocena

Inne produkty tej marki

 1. CLIMBING TECHNOLOGY LONG BAR
  -20%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY LONG BAR Climbing Technology
  Cena regularna 46,00 zł Cena specjalna 36,80 zł
 2. CLIMBING TECHNOLOGY Ochraniacz Na Line ROPE SHIELD
  -20%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY Ochraniacz Na Line ROPE SHIELD Climbing Technology
  Cena regularna 54,00 zł Cena specjalna 43,20 zł
 3. CLIMBING TECHNOLOGY Karabinek GIANT L355
  -20%
  Rating:
  0%
  CLIMBING TECHNOLOGY Karabinek GIANT L355 Climbing Technology
  Cena regularna 479,00 zł Cena specjalna 383,20 zł