ARCTICA Gogle G-105FP

SKU
5906726492196
Cena regularna 398,00 zł Cena specjalna 318,40 zł
Dostępność: Brak
Czas dostawy:
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Gogle narciarskie z filtrem polaryzacyjnym – dostosują się do zmiennych warunków oświetleniowych. Z podwójnymi szkłami i powłoką AntiFog zapobiegającą parowaniu. Wyposażone w magnetyczne mocowania służące do szybkiej zmiany szkieł. Soczewki fotochromowe Soczewki fotochromowe ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia.

Mają też zdolność filtrowania całego zakresu promieniowania UV. Soczewki polaryzacyjne Soczewki blokują spolaryzowane światło odbite od płaszczyzn poziomych, takich jak śnieg, piasek czy woda. Redukują odblaski i lśnienia – aż 99%. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość i znacznie poprawia jakość widzenia. System podwójnych szkieł Podwójne szkła zapobiegają parowaniu gogli. Zewnętrzną warstwę wykonano z poliwęglanu, a wewnętrzną z octanu celulozy. Zewnętrzną warstwę wykonano z poliwęglanu, a wewnętrzną z octanu celulozy.

Warstwa powietrza, która znajduje się między szybami tworzy barierę eliminującą parowanie. Poliwęglan Szybkę zewnętrzną gogli wykonano z poliwęglanu. To materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Jest tak wytrzymały, że produkowane są z niego kuloodporne szyby. Gogle dobrze znoszą wstrząsy i upadki z wysokości. Gogle dobrze znoszą wstrząsy i upadki z wysokości.

Szybki rozjaśniają i wyostrzają obraz. Powłoka AntiFog Wewnętrzną szybę pokryto powłoką AntiFog. Jej zadaniem jest zapobieganie parowaniu soczewki w niskich temperaturach. Gogle znacznie poprawiają widoczność w niekorzystnych warunkach pogodowych. Filtr UV 400 Okulary pochłaniają 100% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Mocowanie magnetyczne Gogle wyposażono w system błyskawicznej wymiany szkieł. Szkła i ramki posiadają magnetyczne mocowania, dzięki którym możesz szybko i sprawnie wymienić je na stoku. Gąbka antyalergiczna Gogle posiadają 3-warstwową gąbkę z wentylacją. Szkła i ramki posiadają magnetyczne mocowania, dzięki którym możesz szybko i sprawnie wymienić je na stoku. Gąbka antyalergiczna Gogle posiadają 3-warstwową gąbkę z wentylacją.

Składa się ona z 2 warstw poliuretanowej pianki o średniej i wysokiej gęstości. Pianka pokryta jest miękkim, przyjaznym dla skóry materiałem typu polarfleece. Gąbka umożliwia idealne dopasowanie do twarzy i komfort użytkowania. Ramka Ramkę wykonano z termoplastycznego poliuretanu. Jest on bardzo wytrzymały i elastyczny. Jest on bardzo wytrzymały i elastyczny.

Dostosowano go specjalnie do minusowych temperatur. Specyfikacja techniczna:
 • Kategoria przepuszczalności światła - kat. 2 (18%-43%) średnio intensywne światło słoneczne - kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne - kat. 4 (3%-8%) bardzo intensywne światło słoneczne
 • Szerokość wewn. 4 (3%-8%) bardzo intensywne światło słoneczne
 • Szerokość wewn.

  znajdująca się między zawiasami 18,5 cm
 • Szerokość zewnętrzna szkieł z ramką 24 cm
 • Wysokość zewnętrzna szkieł z ramką 9,5 cm

Cechy

 • gogle narciarskie bezramkowe – szerokie pole widzenia
 • wymienne szyby – mocowanie magnetyczne
 • soczewka fotochromowa szara z filtrem polaryzacyjnym
 • zewnętrzna szybka z wytrzymałego poliwęglanu
 • wewnętrzne szkła z octanu celulozy
 • powłoka AntiFog zapobiegająca parowaniu
 • 3-warstwowa gąbka z wentylacją
 • filtr UV 400
 • w zestawie: gogle, pudełko, woreczek z mikrofibry
    .
    Więcej informacji
    Marka Arctica
    Napisz własną recenzję
    Napisz opinię o produkcie:ARCTICA Gogle G-105FP
    Twoja ocena

    Inne produkty tej marki

    1. -20%
     Rating:
     0%
     ARCTICA Okulary polaryzacyjne S-49 Arctica
     Cena regularna 132,00 zł Cena specjalna 105,60 zł
    2. -20%
     Rating:
     0%
     ARCTICA Okulary polaryzacyjne S-138 Arctica
     Cena regularna 140,00 zł Cena specjalna 112,00 zł
    3. -20%
     Rating:
     0%
     ARCTICA Okulary polaryzacyjne S-148 Arctica
     Cena regularna 152,00 zł Cena specjalna 121,60 zł
    4. -20%
     Rating:
     0%
     ARCTICA Okulary polaryzacyjne S-220 Arctica
     Cena regularna 146,00 zł Cena specjalna 116,80 zł